Топ Новини

Власенко: Виборці не вірять ані Януковичу, ані Тимошенко - і це плюс

1 липня 2011 в 10:50
Остання соціологія говорить про те, що 53% українців взагалі не бажають йти на вибори. Виборці не вірять, що якщо вони проголосують за Тимошенко чи Януковича, настануть зміни на краще.

Про це пише народний депутат, адвокат Сергій Власенко у своєму матеріалі для нового номера "Дзеркала тижня. Україна".

На його думку, розірвано ключовий політичний зв'язок - громадяни більше не вважають, що діючі політики висловлюють їх інтереси.

У той же час, С.Власенко відзначає, що в цьому є частка позитиву: "Особисто я бачу в цьому плюс: український виборець стає більш тверезим і прагматичним. Він більше не хоче голосувати за «хорошу опозицію», яка бореться з «поганою владою»".

За його словами, переможцем президентських виборах 2015 року стане політик, який запропонує новий порядок денний - повістку, яка покаже розуміння проблем виборця і розповість, за допомогою яких дій їх можливо вирішити.

При цьому політик наголошує, що на сьогоднішній день Юлія Тимошенко є найбільш підготовленим кандидатом на цю роль.

Більше того, С.Власенко вважає, що Тимошенко у даний момент - кандидат, "якому, для когось на щастя, для когось на жаль, немає альтернативи".

"Але при виконанні однієї важливої умови - шанс на перемогу їй ніхто не подарує, свої шанси вона ще повинна створити сама", - додає депутат.

Детальніше читайте в матеріалі С.Власенка "Повернення блудної опозиції" свіжого номера "Дзеркала тижня. Україна"

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...