Власенко: Тимошенко наполягає на незалежному медобстеженні

9 грудня 2011 в 20:11
Екс-прем'єр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко погодилася, щоб будь-який незалежний медичний фахівець провів її медичне обстеження, повідомив захисник Ю.Тимошенко Сергій Власенко.
vlasenko.jpg
byut.com.ua

"Тимошенко не відмовилася від медичного огляду, Тимошенко відмовилася від того, щоб надати аналіз крові медикам пенітенціарної системи", - зазначив він в ефірі телеканалу ТВі.

"Хто їх знає, яку інфекцію можуть вони занести. У мене є повне переконання, що єдине, чого бажає лідер країни - фізичного знищення Тимошенко", - заявив захисник.

Він зазначив, що Ю.Тимошенко готова до огляду будь-яким незалежним медичним спеціалістом. "Ми відкриті повністю", - підкреслив захисник, додавши, що це можуть бути канадські медики, фахівці "Червоного хреста", Європейської комісії з протидії тортурам, будь-які інші незалежні експерти.

С.Власенко уточнив, що такі фахівці мають звернутися до суду з проханням про допуск у СІЗО для проведення обстеження.

"З сьогоднішнього дня всі рішення, щодо відвідин Тимошенко, приймає дві особи. Перша, судді Апеляційного суду. На сьогодні це суддя Сітайло. І з вчорашнього дня це може робити заступник генерального прокурора. Він тут (в постанові Шевченківського райсуду Києва щодо арешту Тимошенко) без прізвища, але я так розумію, що мова йде про Євгена Блажівського", - заявив С.Власенко.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...