Топ Новини

Власенко переконаний, що влада намагається перекласти відповідальність за життя Тимошенко на німецьких лікарів

7 листопада 2012 в 16:50
Сергій Власенко переконаний, що персональну відповідальність за життя і здоров'я Юлії Тимошенко несе Віктор Янукович, який «особисто давав вказівки створити умови, невідповідні для нормального лікування». Захисник нагадав, що німецькі лікарі готові лікувати Тимошенко скрізь, де будуть створені належні умови - в німецькій клініці «Шаріте».
tymoshenko.jpg
president.lt

Захисник екс-прем'єра України Юлії Тимошенко Сергія Власенко заявив, що на тлі різкого погіршення стану здоров'я його підзахисної українська влада намагається перекласти відповідальність за життя Тимошенко на німецьких лікарів.

"Не треба німецьким лікарям нікуди їхати, щоб вирішувати, як лікувати Юлію Тимошенко, тому, що вони вже тричі робили з цього приводу офіційні письмові заяви. Треба створити умови, в яких німецькі лікарі зможуть лікувати Юлію Володимирівну. І все", - цитує Власенко прес-служба партії "Батьківщина".

Він нагадав, що ці офіційні заяви німецьких лікарів неодноразово були передані в пенітенціарну службу, Качанівську колонію, МЗС, Міністерство охорони здоров'я та харківську лікарню "Укрзалізниці".

"Однак в умовах, штучно створених пенітенціарною службою за вказівкою Януковича, лікування неможливе, оскільки порушується базовий принцип конфіденційності у відносинах між лікарем і пацієнтом та робиться неможливим нормальне проведення медичних процедур", - зазначив захисник.

- Стан Тимошенко погіршився: вона практично не встає

Власенко нагадав, що "німецькі лікарі у своїх неодноразових офіційних заявах висловлювали обурення цілодобовим спостереженням за Юлією Тимошенко і появою 18 жовтня в інтернеті відео з процедурного кабінету, знятого прихованою камерою, що є конфіденційною медичною інформацією та порушенням основних прав людини, що перебуває за межею моральності" .

За його словами, "німецькі лікарі готові лікувати Юлію Тимошенко скрізь, де будуть створені належні умови для ефективного лікування, де не буде порушуватися принцип конфіденційності". Він зазначив, що це може бути і клініка "Шаріте", як запропонували німецькі лікарі, і будь-який інший медичний заклад.

"Не треба цинічно перекладати відповідальність за життя і здоров'я Юлії Володимирівни на німецьких лікарів, не потрібно у черговий раз і безпідставно вимагати їхнього приїзду", - зазначив захисник.

На думку Власенка, "особисту і персональну відповідальність за життя і здоров'я лідера опозиції несе Віктор Янукович, який особисто приймав рішення про незаконне ув'язнення Юлії Тимошенко, особисто приймав рішення про ненадання їй медичної допомоги і давав вказівки створити умови, невідповідні для нормального лікування".

Читайте також:

Тимошенко вимагає не допустити перевиборів у сфальсифікованих округах

Тимошенко відмовляється припинити голодування, українські лікарі сподіваються на німецьких колег

Лутковська «дозволила» Тимошенко голодувати і відмовилася допомагати лікарям та тюремникам

Тимошенко буде голодувати до усунення останньої фальсифікації

Захисник Тимошенко нагадав, що примусове годування прирівнюється до тортур

У пенітенціарній службі вирішили, раз Тимошенко голодує, то і побачення їй не потрібні


 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...