Топ Новини

Власенко з України їхати не збирається

11 березня 2013 в 15:21

На питання про те, чи не планує він виїхати за кордон або ж просити політичного притулку, Власенко сказав: "Не планую".

vlasenko 4e09ad179ad0a565342325470d93ab5c.jpg
Сергій Власенко
byut.com.ua

Позбавлений судом депутатських повноважень, захисник екс-прем'єра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко продовжуватиме захист Тимошенко і не збирається залишати країну.

"Позбавлення мене статусу депутата не заважає мені захищати Тимошенко. Якихось формальних підстав відстороняти від справи мене Тимошенко не існує, я буду продовжувати свою роботу", - сказав Власенко на прес-конференції в понеділок, 11 березня в Києві.

Відповідаючи на питання, чи буде він на суді у справах Тимошенко, Власенко сказав: "Звичайно, а що змінилося? Я допущений як захисник, мiй статус у справі Тимошенко не змінився. Він не був обумовлений наявністю свідоцтва на право займатися адвокатською діяльністю".

На питання про те, чи не планує він виїхати за кордон або ж просити політичного притулку, Власенко сказав: "Не планую".

Як відомо, Власенко є захисником Тимошенко в низці кримінальних справ. При цьому він сам неодноразово підкреслював, що не є адвокатом, а захисником екс-прем'єра.

Власенко 22 лютого 2013 року заявив, що подав заяву в Раду адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво. Він зазначив, що згідно з чинним законодавством право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подачі заяви, однак це не позбавляє його права продовжувати бути захисником Тимошенко.

6 березня Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) позбавив депутатських повноважень Власенка, задовольнивши позов голови Верховної Ради Володимира Рибака. Позов спікера парламенту аргументовано суміщенням Власенком депутатських повноважень та адвокатської діяльності.

Власенко подав у Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) скаргу на рішення суду про дострокове припинення депутатських повноважень. Крім того, була доповнена скарга Тимошенко в частині тиску на захист екс-прем'єра.

Читайте також:

Власенко стверджує, що проти нього готують три нові кримінальні справи

Репутація Януковича в ЄС заплямована і без справи Власенка, - євродепутат

Європарламент обговорить українське питання у зв'язку з позбавленням Власенка мандата

У Раді Європи попросили українську владу порозумітися з приводу мандата Власенка

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...