Топ Новини

Власенко вважає, що прокурор Фролова повинна мовчати про справу Тимошенко

12 квітня 2013 в 10:34

Власенко вважає призначення Фролової заступником генпрокурора визнанням того, що Ренат Кузьмін не впорався із завданням. А "протиставити жінці жінку" вигідно.

Сергей Власенко
Власенко звинуватив Фролову у свідомій маніпуляції фактами
maps.google.ru

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко вважає, що прокурори не можуть роздавати коментарі щодо провини особи до вироку суду, а заступник генерального прокурора Лілія Фролова у своєму інтерв'ю свідомо маніпулювала фактами.

"Прокурор за законом має бути неупередженим, і шукати істину у справі, а захисник апріорі упередженим. Відповідно неупереджений прокурор не може роздавати коментарів, а захист зобов'язаний це робити", - заявив Власенко, коментуючи інтерв'ю Фролової.

Він нагадав, що у Фролової конфлікт інтересів з Тимошенко, оскільки вона представляла державне звинувачення у газовій справі, і саме з її клопотання Тимошенко була арештована.

На думку Власенка, призначення Фролової заступником генпрокурора є визнанням того, що Ренат Кузьмін "не впорався із завданням і це свідома зміна тактики, щоб протиставити жінці жінку, тому що протиставляти жінці чоловіка завжди програшно".

Власенко також вважає, що в інтерв'ю Фролова свідомо маніпулювала фактами.

Він назвав брехнею те, що Тимошенко відмовляється давати свідчення у справі, відзначивши, що до неї з таким проханням не зверталися. Власенко додав, що Тимошенко написала більше 10 вимог доставити її на засідання, де проводяться слідчі дії у справі Щербаня.

Захисник Тимошенко вказав на те, що в інтерв'ю прокурор так і не змогла пояснити, чому 17 років свідки не давали свідчення у цій справі.

"Пояснення тут одне - вони дали свідчення під тиском кримінальних справ", - сказав він.

Власенко також заявив, що захисту буде цікаво ознайомитися з матеріалами допиту Леоніда Кучми, особливо враховуючи те, що він раніше заперечував конфлікт Щербаня і Тимошенко.

Разом з тим захисник Тимошенко вважає, що у Володимира Щербаня міг бути мотив для вбивства Євгена Щербаня.

Власенко назвав маніпуляцією слова Фролової про те, що дозвіл на перерахунок 2 мільйонів доларів на рахунок сина Володимира Щербаня з рахунку дружини Євгена Щербаня через 2 дні після їхньої смерті дав їхній син Руслан, бо він був неповнолітнім.

Читайте також:

Захист Тимошенко вимагає від Януковича звільнити її слідом за Луценком

Одіозна держобвинувач у "газовійсправі" Тимошенко Лілія Фролова призначена заступником Пшонки

Тарута змінив свідчення щодо ролі Тимошенко у справі Щербаня, - прокурор

Бізнес-партнер Щербаня стверджує, що вбивство замовили Кучма і Лазаренко

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...