Топ Новини

Власенко виявив у Кузьміна сумнівний диплом

12 березня 2013 в 23:03

Сергій Власенко поставив під сумнів те, що заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін у 1985 році законно вступив до інституту на юридичний факультет.

Сергей Власенко
Сергій Власенко

Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко сумнівається в тому, що заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін у 1985 році законно вступив до інституту.

Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді".

"Мій юридичний диплом Ренат Кузьмін у мене ще не забрав, тому що на відміну від нього, у мене диплом чесний...", - відповів Власенко на питання про те, чим буде займатися після того, як суд позбавив його депутатського мандата.

"У Рената Кузьміна диплом сумнівний, з моєї точки зору. Ви ж знаєте, що за офіційною версією Ренат Кузьмін вступив... він нібито був зарахований на перший курс заочного відділення Харківського юридичного інституту, тоді цей заклад так називався, у 85-му році, хоча школу закінчив в 84-му...", - пояснив захисник.

"Ренату Равельєвичу не пощастило, я в цей час вступав, закінчив школу. І я точно знаю, що згідно з правилами прийому у вищі навчальні заклади, в цей рік не можна було вступити на юридичний факультет, якщо у тебе не було або двох років стажу, або служби в армії", - заявив Власенко.

"І відповідно Ренат Кузьмін законно не міг вступити у 85-му році, наскільки я пам'ятаю, на юридичний факультет", - додав він.

Читайте також:

Власенко з України їхати не збирається

Співдоповідачі ПАРЄ стурбовані позбавленням Власенка депутатського мандата

Тимошенко у день народження Власенка побажала падіння диктатури

Опозиція пообіцяла не дати заарештувати Власенка

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...