Власенка цікавить, хто тиснув на екс-голову «Нафтогазу»

19 травня 2011 в 09:20
Витік інформації з протоколу допиту екс-голови НАК «Нафтогаз України» Олега Дубини з'явився практично одночасно із заявою Генеральної прокуратури України про завершальну стадію розслідування справи щодо газових контрактів 2009 року. Про це заявив захисник лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

Він зазначив, що його здивували такі збіги, коли спочатку перший заступник генпрокурора коментує ситуацію, а потім раптом з Генпрокуратури йде витік інформації у вигляді опублікованого протоколу.

С.Власенко підкреслив, що, проаналізувавши протокол, «можна поставити низку питань». «О.Дубина зазначив, що після того, як він нібито не захотів підписувати контракт після розмови з Ю.Тимошенко, він передзвонив В.Ющенку, і В.Ющенко йому сказав - я все знаю, підписуй.

«У мене виникає питання: хто ж тоді здійснював тиск на пана О.Дубину: Ю.Тимошенко чи В.Ющенко, який останній дав йому вказівку підписувати контракт?», - зазначив С.Власенко.

За словами захисника, «Генеральна прокуратура України тлумачить цей протокол допиту так, як вважає за необхідне
».

Він зазначив, що вважає О.Дубину кваліфікованою людиною, яка б не здавала державні інтереси для того, щоб залишитися на посаді.

«Я думаю, що там інші питання», - заявив С.Власенко.

Як повідомляло ZN.UA, свідчення О.Дубини стали підґрунтям кримінальної справи проти Ю.Тимошенко за фактом перевищення службових повноважень при підписанні газових угод у січні 2009 року.

Під час допиту 3 лютого 2011 року О.Дубина докладно розповів про те, як йшли переговори про формування ціни газу, у результаті яких його вартість зросла з 235 до 450 дол за тисячу кубометрів.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...