Топ Новини

Влада Севастополя поскаржилася Кабміну на ЧФ РФ

7 березня 2012 в 13:00
Влада Севастополя направила до Кабінету міністрів України інформацію про 30 причалів, які незаконно використовуються іноземним флотом.

Севастопольська влада направила до Кабінету міністрів України інформацію про 30 причалів, які не увійшли в українсько-російську угоду щодо Чорноморського флоту Росії від 1997 року, проте використовуються іноземним флотом. Про це заявив заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Арабаджи.

За словами віце-губернатора, є "доведеним і достовірним" фактом, що "30 причалів не внесені в угоду між Російською Федерацією і Україною".

"Вони де-юре не можуть перебувати у користуванні Російської Федерації, де-факто вони знаходяться у користуванні Російської Федерації. Коли ми цю інформацію отримали і уточнили (було 38, потім виявилося, що точно 30) ми направили на Кабінет міністрів України повну інформацію про ці причали для того, щоб це питання було розглянуто на комісії щодо Чорноморського флоту Російської Федерації (мається на увазі підкомісія Міждержавної українсько-російської комісії з питань перебування ЧФ РФ та його функціонування і на території України)", - зазначив чиновник.

Нагадаємо, 16 лютого перший заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Савенков заявив, що Чорноморський флот РФ використовує 38 причалів, які не включені до міжурядової угоди про умови оренди. За словами Савенкова, даний факт виявився під час інвентаризації, "і зараз ми, як гостинні господарі, звичайно, ставимо питання: як бути і що робити, адже справедливість повинна бути".

Читайте також:

Путін: Росія не планує виводити флот із Севастополя

Чорноморський флот РФ незаконно використовує десятки причалів у Севастополі

Росія спростувала інформацію про плани України обкласти податками ЧФ РФ

Росія посилить Чорноморський флот шістьма підводними човнами

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...