Топ Новини

Віталію Кличко присуджена німецько-польська премія за участь у Помаранчевій революції

3 квітня 2012 в 19:45
Міжнародна премія «Міст» прикордонних німецького та польського міст Герліц і Згожелець присуджена українському боксеру Віталію Кличку. Журі відзначило його участь у Помаранчевій революції в Україні.
Klichko_Klitschko_Vitaliy_Box_Sport_62_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Український боксер Віталій Кличко удостоєний міжнародної премії «Міст» (Brückepreis) міст Герліц (Görlitz) і Згожелець, яких розділяє німецько-польський кордон. Своїм рішенням журі віддало належне діяльності Кличка на благо процесу демократизації в Україні, йдеться в повідомленні товариства «Міст», поширеному у вівторок, 3 квітня. Премія в 2500 євро буде вручена на початку жовтня в Герліці.

В обгрунтуванні рішення журі говориться, що Віталій Кличко брав участь на своїй батьківщині в Помаранчевій революції, яка відрізнялася ненасильницькими методами опору і з якої виріс демократичний рух в Україні. Крім того, журі називає боксера «людиною з благородним серцем», який брав участь у благодійних акціях для дітей та молоді в різних країнах, наприклад у Намібії, Румунії та Бразилії.

Премія «Міст» вручається з 1993 року людям, які активно виступають за справу свободи і демократії і прокладають мости між жителями Європи. Колишніми лауреатами ставали політики, публіцисти, діячі мистецтва і науки. Віталій Кличко став першим спортсменом, що удостоєний цієї нагороди.

Читайте також:

Кличко радить опозиційним партіям самостійно йти в парламент

Турчинов обіцяє Кличку підтримку в обмін на вступ до Комітету опору диктатурі


Віталій Кличко спростував інформацію про завершення спортивної кар'єри

Брати Клички презентували в Києві німецький фільм про себе (відео)

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...