Топ Новини

Вишеградська четвірка занепокоєна арештом Тимошенко

10 серпня 2011 в 10:50
Уряди країн Вишеградської четвірки висловили занепокоєння арештом колишнього прем’єра України Юлії Тимошенко. Про це йдеться у відкритому листі уряду Польщі, Угорщини, Чехії та Словаччини, опублікованому чеським МЗС.
18_07_tymoshenko__30_shkil_webl.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Країни Вишеградської четвірки занепокоєні ситуацією в Україні, викликаною рішенням Печерського райсуду Києва арештувати Юлію Тимошенко», – йдеться в заяві.

«Вишеградська четвірка вважає, що кожному громадянину України має гарантуватися зважений, прозорий та незалежний процес», – зазначено у відкритому листі.

У зверненні також йдеться про те, що арешт Тимошенко був «неадекватною» реакцією на порушення судової процедури чи перешкоджання розгляду.

«Країни Вишеградської четвірки як активні прихильники намірів України щодо євроінтеграції сподіваються, що українська влада підкріплюватиме ці прагнення гарантіями права, чесним правосуддям та високими стандартами демократії в країні», – йдеться у відкритому листі.

Нагадаємо, що Ю.Тимошенко було арештовано і поміщено до в'язниці 5 серпня.

Реакція міжнародного співтовариства була однозначною — арешт виглядає як політичне переслідування і Ю.Тимошенко має бути звільнена негайно.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...