Вищий адмінсуд закрив Кармазіну дорогу на вибори

23 серпня 2012 в 14:08
Судді Вищого адмінсуду, перш ніж винести вердикт, радилися 5 годин. Кармазін має намір оскаржити заборону балотуватися в депутати в Європейському суді з прав людини.

Вищий адміністративний суд України відмовив народному депутату Юрію Кармазіну в задоволенні його скарги на Центральну виборчу комісію за відмову у реєстрації його кандидатом у народні депутати. Відповідне рішення було прийнято напередодні, 22 серпня, і це підтвердив сам Кармазін.

«Вищий адмінсуд вчора відмовив мені у задоволенні моєї скарги, і це рішення було прийнято за результатами 5-годинного перебування суду у дорадчій кімнаті», - сказав Кармазін.

Народний депутат підкреслив, що збирається захищати свої права в Європейському суді з прав людини. «Я обов'язково звернуся до Європейського суду. Я впевнений, що допущені порушення не на користь України», - повідомив він.

Сьогодні ВАСУ слухає справи за апеляційними скаргами 5 громадян України на дії ЦВК, яка відмовила їм у реєстрації кандидатами в депутати.

- ЦВК відмовила в реєстрації кандидатові у депутати Кармазіну

Як повідомлялося, ЦВК 15 серпня відмовив нинішньому народному депутату Кармазіну (фракція НУНС) в реєстрації кандидатом у депутати.

Зокрема, ЦВК при розгляді документів Ю.Кармазіна вказав на те, що ним було подано дві заяви про балотування кандидатом у депутати одночасно у двох одномандатних виборчих округах - у № 151 (Полтавська область) і № 179 (Харківська область), що є підставою для відмови в реєстрації кандидатом у депутати.

ЦВК при ухваленні рішення про відмову Кармазіну в реєстрації не взяла до відома його заяву про відмову балотуватися в одномандатному окрузі № 179.

Кармазін з 1994 року чотири рази обирався депутатом Верховної Ради.

Читайте також:

Протиправність дій членів ЦВК при реєстрації Сацюка оскаржили у Вищому адмінсуді


Глава ЦВК пояснив, що Тимошенко і Луценку відмовили в реєстрації суворо за законом

ЦВК зареєструвала ще одного мажоритарника, незважаючи на терміни, що минули

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...