Топ Новини

Вищий адмінсуд позбавив регіонала Веревського мандата

5 березня 2013 в 12:33

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) позбавив мандата народного депутата від Партії регіонів Андрія Веревського.

Андрей Веревский
Андрій Веревський

Вищий адміністративний прийняв позитивне рішення за позовом голови Верховної Ради Володимира Рибака про позбавлення мандата депутата Андрія Веревського за суміщення депутатської діяльності з підприємницькою.

Таке рішення оголосила суддя Інна Масло.

Як писало ZN.UA, після посилення контролю над персональним голосуванням народних депутатів, на Банковій вирішили очистити парламентську фракцію Партії регіонів від "мертвих душ" - депутатів-прогульників, обраних за партійним списком.

За неофіційними відомостями, комбінація інспірована Банковою і погоджена з самим Веревським, який за свій мандат, схоже, не надто тримається. Руками опозиції і суду влада (за твердженням джерел ZN.UA у фракції ПР і в АП) хоче замінити Веревського, імовірно, Юрієм Іванющенком і Олександром Волковим, а також ще 2-3 "мертві душі" тими, хто буде мати можливість безпосередньо і регулярно брати участь у голосуванні.

"Жертви" підбираються з числа депутатів, обраних за списком. Логіка проста: у разі позитивного рішення судової інстанції аморфних "власників мандатів" можна швидко замінити реальними беззаперечними "голосувальниками".

Нагадаємо, раніше 1 березня народний депутат фракції "Батьківщина" Олександр Турчинов на прес-конференції повідомив, що голова Ради направив подання до Вищого адміністративного суду України про позбавлення Сергія Власенка депутатських повноважень.

Відповідне рішення регламентного комітету про позбавлення Власенка депутатських повноважень було підготовлено на підставі того, що він поєднує адвокатську діяльність з депутатською.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...