Топ Новини

Вища кваліфікаційна комісія суддів заперечує звинувачення в корупції

2 липня 2011 в 13:05
Вища кваліфікаційна комісія суддів України заперечує звинувачення в корупції з боку народного депутата Володимира Стретовича та наголошує на «відкритості і прозорості усього процесу добору кандидатів на посаду судді».
sud_znua_1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

В розповсюдженій в суботу, 2 липня, заяві, комісія нагадує, що напередодні В.Стретович повідомив в ефірі «5 каналу» про те, що лише для допуску на іспит від кандидатів в судді вимагали 100 тисяч доларів.

Але в комісії запевняють, що «уся ця автоматизована процедура, розроблена, до речі, за активного сприяння проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USIAD) «Україна: верховенство права», передбачала абсолютну конфіденційність та гарантії недопущення стороннього втручання у процес проходження тестування та складення кваліфікаційного іспиту».

Відзначимо, що В.Стретович говорив про хабарі за право складати іспит, а не за самий іспит. Посилаючись на неназваного співрозмовника, депутат повідомив, «щоб допустили до екзаменів - стартова ціна 100 тисяч доларів».

Виникають питання і до самого іспиту. Так, серед тих, хто набрав найвищі бали, виявилось багато дітей суддів. Претенденти з більш високими балами отримають переважне право на роботу у київських та центральних судах.

Іспит проходив 19 липня в Одесі. Більшість членів комісії, що перевіряли практичні задачі, — представники Одеської національної юридичної академії, почесним ректором якої є регіонал Сергій Ківалов.

Іспит проходив 19 червня в Одесі. Більшість членів комісії, що перевіряли практичне завдання, — представники Одеської національної юридичної академії, почесним ректором якої є регіонал Сергій Ківалов.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...