Вірменія посилює охорону на кордоні з Азербайджаном

4 травня 2012 в 12:17
Саргсян доручив посилити бойове чергування на лінії зіткнення вірменських та азербайджанських військ, вжити тривалих заходів щодо підвищення рівня боєздатності та дисципліни.
big_b7949054dc66cd60f6b0fea3f4e8edc2.jpg
mediamax.am

Президент Вірменії Серж Саргсян доручив міністру оборони республіки Сейрану Оганяну посилити бойове чергування на вірмено-азербайджанському кордоні.

Як повідомили у прес-службі президента Вірменії, Саргсян 4 травня відвідав Міністерство оборони республіки, де вислухав доповіді міністра оборони і начальника Головного штабу Збройних сил країни.

Вони доповіли главі республіки про хід робіт з підвищення боєздатності ЗС, військово-політичної ситуації в регіоні, оперативної ситуації на вірмено-азербайджанському кордоні,  заходи для збереження спокійної ситуації на лінії зіткнення сторін.

"Саргсян доручив посилити бойове чергування на лінії зіткнення вірменських та азербайджанських військ, вжити тривалих заходів щодо підвищення рівня боєздатності та дисципліни", - повідомили в прес-службі президента.

В кінці квітня Саргсян заявив, що Вірменія готова відповісти на обстріли азербайджанськими військовими вірменських позицій.

"Нехай ніхто не думає, що може скористатися політичними процесами, які протікають в нашій країні, вважаючи, що ми зайняті виборами. У нас є сильна армія, і ми вдамося до відповідних кроків. Не думаю, що хтось у нашій країні сумнівається в потужності наших оборонних сил", - підкреслив тоді Саргсян.

В кінці минулого місяця троє військовослужбовців Збройних сил Вірменії стали жертвами обстрілу азербайджанською стороною прикордонних позицій Тавушської області Вірменії (північний схід республіки). Ще один військовослужбовець загинув в Нагірному Карабасі.

Читайте також:

Вірменія офіційно заявила про бойкот «Євробачення» в Азербайджані

Вірменія буде бойкотувати Євробачення в Азербайджані


Турки почали демонтаж пам'ятника своєї дружби з вірменами

Азербайджан готується до війни з Вірменією за Нагірний Карабах

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...