Топ Новини

Відносини Києва та Брюсселя на роздоріжжі, - ЄС

27 лютого 2012 в 15:41
Єврокомісар наголошує, що дії української влади в деяких сферах викликають стурбованість у ЄС: виборче правосуддя, бізнес-клімат і конституційна реформа.
euroflag__ukraine_DSC3128-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Відносини Україна та ЄС перебувають на роздоріжжі, заявляє європейський комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле (Štefan Füle).

Як випливає з анонсу його виступу, про це Фюле заявить у рамках політичного діалогу "Україна-ЄС:шлях попереду", який пройде в Брюсселі сьогодні, в понеділок 27 лютого.

"Цей рік має вирішальне значення для визначення характеру шляху, який слід пройти для відносин України з ЄС. І є кілька викликів, які стоять перед нами", - сказав Фюле у своєму виступі.

Єврокомісар наголошує, що все ще залишається низка важливих сфер, які своїм розвитком і діями української влади викликають стурбованість у ЄС: виборче правосуддя, бізнес-клімат і конституційна реформа.

"Важливо, щоб Україна продемонструвала свою тверду прихильність основним цінностям", - відзначає він, кажучи про необхідні реформи в сфері підтримки демократії, прав людини, верховенства права, як основних передумов Європейської політики сусідства та її східного виміру - Східного партнерства.

Фюле також зазначив, що минулоріч Україні та ЄС вдалося узгодити текст безпрецедентної Угоди про асоціацію, але Фюле має намір підкреслити, що час підписання та ратифікації Угоди буде виключно залежатиме від того, як успішно Україна виконає необхідні реформи, - йдеться в анонсі заходу.

У  зв'язку з цим він відзначив конкретні ключові сфери, в яких ЄС бачить необхідність, щоб українська сторона вжила заходів, - недоліки судової системи, підготовка до вільних і справедливих виборів, просування конституційної реформи.

Читайте також:

Брюссель вимагає виконати політичні умови для підписання Угоди про асоціацію

Єврокомісар вважає справу Тимошенко помилкою української влади

Марек Сівець: Якщо вибори в Україні будуть нечесними - це все, кінець мрії

Тимошенко просить ЄС не зволікати з укладанням асоціації з Україною

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...