Топ Новини

Від Каддафі втік один із міністрів

7 червня 2011 в 15:30
Міністр праці в офіційному уряді Лівії Амін Манфур 7 червня оголосив про свій перехід на сторону опозиції. Про це повідомляє Agence France-Presse.

Відповідну заяву чиновник зробив під час ювілейного - сотого за рахунком - щорічного засідання Міжнародної організації праці у Женеві.

"Я хочу оголосити, що залишаю режим Муаммара Каддафі, з яким більше мене нічого не пов'язує. Хочу також висловити свої щирі симпатії на адресу революції і революціонерів", - сказав колишній вже міністр.

А.Манфур - вже не перший лівійський міністр, який перейшов на бік опозиції. Раніше точно так само вчинили міністри нафтової промисловості, юстиції, внутрішніх і закордонних справ, а також кілька високопоставлених військових і дипломатів, що працюють у різних країнах світу.

Уряд Італії офіційно заявляв, що веде переговори з наближеними Муаммара Каддафі з метою домогтися їх відходу із структур джамахірії.

У Тріполі на подібні новини реагують, як правило, спокійно, заявляючи, що на місце кожного вибулого міністра, чиновника чи дипломата завжди знайдеться новий.

Коментарів щодо втечі міністра праці лівійська влада поки не зробила.

Значна частина соратників залишила М.Каддафі ще на самому початку лівійського конфлікту - у середині та наприкінці лютого. Після цього число дезертирів деякий час не зростало, але в останні тижні знову почало збільшуватися.

Як повідомив 1 червня голова Північно-атлантичного альянсу Андерс Фог Расмуссен, НАТО планує завершити військову операцію у Лівії протягом 90 днів.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...