Топ Новини

Віце-спікер Калетник побоюється, що блокування Ради зірве посівну кампанію

8 березня 2013 в 14:03

Парламент через блокаду позбувся можливості вносити корективи до бюджету, виділяючи додаткові кошти аграріям на компенсацію втрат через зиму.

zemly_agro_007.jpg
Опозиція заважає посівної
mriya.net

Блокування опозицією парламенту не дозволяє вирішити нагальні соціальні питання, що вимагають перегляду бюджетного і податкового законодавства, зокрема, виділити з бюджету додаткові кошти на посівну кампанію.

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив віце-спікер Верховної Ради Ігор Калетник.

За словами віце-прем'єр-спікера, майже кожен рік перед початком посівної кампанії парламент вносить корективи до бюджету, виділяючи додаткові кошти аграріям на компенсацію втрат, понесених у зв'язку з зимою.

"Цьогоріч зима була складною. Сніг змінювався дощем, тобто на полях утворилася крижана кірка. А це означає, що був перекритий доступ повітря до посівам. Тому я не виключаю, що великий відсоток озимих культур потрібно буде пересіяти", - зазначив він.

"Щорічно за результатами такої інвентаризації Кабінет міністрів ухвалював рішення про перегляд бюджету та виділення додаткових коштів на пересівання. В межах 200-300 млн грн. Так повинно бути і в цьому році", - підкреслив Калетник.

Віце спікер також зазначив, що його колеги по парламенту, які не належать до опозиції, чекають від уряду звіту і хочуть побачити його програму активізації економіки.

"На сьогоднішній день уряд для першочергового розгляду вніс 24 законопроекти. З них 17 - економічної спрямованості. Яким чином виконавча влада повинна досягати результатів, якщо парламент демонструє свою бездіяльність?", - заявив Калетник.

"Тому гальмування роботи Верховної Ради неприпустиме. І якщо ми говоримо, що хочемо жити в правовій державі, потрібно самим почати показувати приклад того, як дотримуватися закону", - додав він.

Подробиці читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" у інтерв'ю Юрія Сколотяного з Ігорем Калетником.

Читайте також:

Янукович запропонував депутатам з'ясовувати стосунки за межами Ради

Янукович не може виступити в Раді через опозицію

Регіонали попередили, що "аристократичне блокування" Ради довго тривати не може

Азаров поскаржився, що опозиція заважає його конструктивній роботі

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...