Вибори дали Герезі, яка програла, «чимало приводів для роздумів»

22 листопада 2012 в 09:32
Провладний екс-кандидат Герега запевняє, що в неї відібрали чесну перемогу на окрузі в Києві за допомогою «брудних» технологій. Пропонує змінити виборче законодавство.
Gerega_Galina_03.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Секретар Київради Галина Герега, яка програла на парламентських виборах у 215-му окрузі Києва «свободівцю» Андрію Іллєнку, брати участь у перевиборах на проблемних округах не має наміру і закликає зробити це інших зірваних депутатів.

«Парламентські вибори дали чимало приводів для роздумів. Думаю, зі мною погодяться абсолютно всі наші читачі - необхідно кардинально переглядати виборче законодавство як в частині виборчого процесу, так і в процедурі підведення результатів виборів», - сказала Герега в інтерв'ю виданню «Комсомольская правда в Украине».

Герега не збирається балотуватися в одному з п'яти округів, в яких вибори були сфальсифіковані.

«Я вважаю, що по цих округах повинні балотуватися тільки ті кандидати, за яких люди голосували на виборах 28 жовтня. Всім іншим варто проявити гідність і самоповагу і відмовитися від участі у перевиборах. Фактично люди вже визначилися, кого вони бачать своїми представниками в парламенті по цих округах, і не їхня провина, що встановити результати їхнього волевиявлення не вдалося», - зазначила Герега.

Секретар Київради впевнена у своїй перемозі в 215 окрузі і вважає, що опозиція застосувала проти неї «брудні» технології.

«Я впевнена, що виграла вибори і виграла їх чесно. Але на відміну від своїх опонентів я не була налаштована отримати перемогу за будь-яку ціну. Я не могла допустити, щоб в моєму районі була розгорнута міжусобна війна, в якій міг хтось постраждати», - сказала вона.

«Те, що відбувалося в окружній виборчій комісії в день підрахунку голосів у мене викликало справжній шок. Скажу чесно, я не була готова до того, що мої опоненти поводитимуть себе подібним чином. У якийсь момент вони так загострили ситуацію, що під загрозою опинилося здоров'я моїх представників, членів ОВК, журналістів. Отримати перемогу за таку ціну я не хотіла», - запевнила Герега.

Як повідомлялося, на окрузі № 215 з відривом у 191 голос переміг представник ВО «Свобода» Андрій Іллєнко. Згідно з даними ЦВК, «свободівець» отримав 33,14% (32 965) голосів, а його конкурент, секретар Київської міськради, самовисуванець Галина Герега - 32,95% (32 774).

Читайте також:

У ЦВК надійшов протокол з округу, в якому «свободівець» Іллєнко переміг Герегу

Кум Табачника визнав свою поразку на виборах у Києві

Довгий визнав поразку на виборах, Герега не здається

Регіонали пообіцяли вибори мера Києва в наступному році

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...