Топ Новини

Верховна Рада звільнила голову Верховного суду Пилипчука

18 квітня 2013 в 14:43

Рішення про звільнення було ухвалене у зв'язку з його заявою про відставку. За постанову про звільнення проголосувало 227 народних депутатів.

пилипчук
Петро Пилипчук

Депутати проголосували за звільнення з посади судді глави Верховного суду України Петра Пилипчука. за відповідну постанову N2445 проголосувало 227 народних депутатів.

Раніше повідомлялося про те, що голова Верховного суду Петро Пилипчук подав у відставку у середині вересня 2012 року у зв'язку з досягненням граничного віку перебування на посаді судді - 65 років. 25 вересня Вища рада юстиції рекомендувала Верховній Раді звільнити Пилипчука від посади судді, але це питання так і не потрапило до порядку денного Ради.

17 січня депутат від "Батьківщини" Сергій Власенко запропонував Раді звільнити Пилипчука з посади судді у зв'язку з досягненням пенсійного віку.

На думку Власенка, затягування з цим питанням пов'язано з тим, що влада ще не вирішила, яка кандидатура на заміщення Пилипчука є найбільш прийнятною.

У жовтні 2012 року Пилипчуку виповнилося 65 років.

Нагадаємо, Пилипчук обраний головою ВСУ 23 грудня 2011 року. Як писало DT.UA, кандидатура Пилипчука стала компромісом, на який змушена була піти влада, не маючи можливості просунути свою людину.

Читайте також:

Портнов і Ківалов залагодили реалізацію нового сценарію у ВСУ

Верховний суд поки залишиться без голови: кандидат на посаду заблокував власне обрання

Головою Верховного суду обрано Пилипчука

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...