Опозиція провалила скасування пенсійної реформи

17 квітня 2013 в 12:21

Депутатам не вистачило всього 3 голосів для того, щоб проголосувати за скасування пенсійної реформи.

pensia_DSC0681.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У середу, 17 квітня, Верховна Рада не підтримала скасування пенсійної реформи. Депутатам не вистачило трьох голосів - за відповідну постанову проголосували тільки 223 народних депутати.

"За" законопроект №1026 Сергія Міщенка (позафракційний) про зниження пенсійного віку для жінок з 60 до 55 років при наявності страхового стажу не менше 15 років підтримали тільки 223 народних депутати при мінімально необхідних 226.

Законопроект розглядався за скороченою процедурою.

Після цього депутати відмовилися розглядати за скороченою процедурою законопроект №1073 Людмили Денисової ("Батьківщина") - "за" розгляд проекту закону про обов'язкове державне пенсійне страхування за скороченою процедурою проголосували 143 депутати, а 149 проголосували проти.

Нагадаємо, 2 квітня Верховна Рада вже намагалася знизити пенсійний вік для жінок з 60 до 55 років.

Так, політикам не вистачило шість голосів для прийняття законопроекту №1061 про внесення змін до закону про пенсійне страхування - "за" проголосували тільки 220 депутатів.

Читайте також:

"Регіонали" визнали, що гідних пенсій в Україні поки не буде

В Україні кожен третій чоловік не доживає до пенсії

Рада відмовилася скасувати підвищення пенсійного віку

За матеріалами: НБН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • прадід 17 апреля, 14:27 Проблема не в умовах набуття права на пенсію. Зло приховано у знеособлені величезної маси страхових коштів. Знеособлені з метою розкрадання, несправедливого розподілу та використання не за призначенням. Солідарне страхування має бути персональним, складатися із персональних страхових заощаджень. Всі солідарні виплати мають бути в межах прожиткового мінімуму і рівними частками розподілятися по всім персональним рахункам. Всі солідарні витрати мають бути прозорими і відомими кожному власнику персонального страхового рахунку. Яку пенсію застрахований сам собі накопичить - його персональне рішення, а солідарна пенсія для всіх не більше прожиткового мінімуму. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...