Топ Новини

Венеціанська комісія: Україна заслуговує на кращу Конституцію

16 вересня 2011 в 09:37
Голова Венеціанської комісії Ради Європи Джанні Букіккіо вважає, що Україні необхідний більш збалансований Основний закон.
konstituciya1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Я дотримуюся думки, що Україна заслуговує на кращу Конституцію, більш збалансовану», - заявив він, виступаючи у п'ятницю, 16 вересня, у Києві на міжнародній конференції, присвяченій 15-й річниці Конституційного суду України.

При цьому голова Венеціанської комісії підкреслив, що це завдання вимагатиме згуртованості всіх політичних сил в Україні: «Я звертаюся до всіх політичних сил України, щоб вони працювали в цьому напрямку. Це також думка президента України. І я також наполягаю на тому, що для цього необхідна велика концентрованість всіх політичних сил і дух примирення».

При цьому Дж.Букіккіо наголосив, що Києву зараз «час йти далі і якомога швидше». Зокрема, на його думку, в Україні необхідно проведення реформування судової системи, прокуратури, виборчого законодавства. «Це декілька сфер, які я назвав, і де Венеціанська комісія може запропонувати свою співпрацю і участь», - додав він.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...