Венеціанська комісія: Суди над опозицією перешкоджають євроінтеграції України

22 вересня 2011 в 09:33
Секретар Європейської комісії «За демократію через право» (Венеціанська комісія) Томас Маркерт (Thomas Markert) стурбований тим, що судові процеси, які проходять в Україні над екс-прем'єром Юлією Тимошенко та іншими представниками української опозиції, можуть перешкодити процесу євроінтеграції України.
5_07_lucenko lutsenko_tymoshenko__34_web.jpg
ZN.UA

«Ми у Венеціанській комісії стурбовані тим, що такі судові процеси можуть перешкоджати інтеграції України в Європу, оскільки багато європейських інституцій мають жорстку позицію щодо цих процесів», - сказав він на прес-конференції у четвер, 22 вересня, у Києві.

Т.Маркерт підкреслив, що сама Венеціанська комісія не відстежує судові процеси над українською опозицією. У той же час він відзначив, що для будь-якої країни, в якій відбуваються судові процеси проти опозиціонерів, ці питання чутливі.

«Такі процеси повинні проходити, коли країна повністю переконана, що її судоустрій є незалежним і об'єктивним», - сказав він.

Представник Венеціанської комісії зазначив, що Україні необхідно робити додаткові кроки для реформування своєї судової системи. На його думку, такі кроки потрібно проводити як через зміни Конституції, так і з використанням існуючих норм Основного закону.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...