В Японії сформовано новий склад уряду

2 вересня 2011 в 05:24
Новий прем'єр-міністр Японії Йосіхіко Нода визначився зі складом нового уряду країни, список міністрів оголосив генеральний секретар уряду Осаму Фудзімура.
10-japon.jpg
ranknoodle.com

Міністром загальнонаціональних справ став колишній міністр освіти, культури, спорту Тацуо Кавабата, він також буде займатися проблемами Окінави і Північних територій, якими у Токіо вважають російські Курильські острови Кунашир, Шикотан, Ітуруп і Хабомаї.

Портфель міністра юстиції отримав Хідео Хіраока, заступник міністра загальнонаціональних справ в уряді попереднього прем'єра Наото Кана.

У крісло міністра закордонних справ Японії сяде Ітіро Гемба, який раніше обіймав посаду міністра з державної стратегії. Новим міністром держстратегіі став Мотохіса Фурукава.

Міністерство фінансів, яке раніше очолював новообраний прем'єр-міністр, тепер доручено Дзюну Адзума. Новим міністром освіти, культури, спорту призначений Масахару Накакава. Йоко Коміяма очолить Міністерство охорони здоров'я, праці та добробуту, раніше до уряду вона не входила.

Міністром сільського, лісового і рибного господарства залишився Мітіхіко Кано. Посаду міністра економіки і промисловості зайняв Есіо Хатіро. Такесі Маеду призначено головою Міністерства землі, інфраструктури, транспорту та туризму.

Госі Хосоно зберіг посаду міністра з питань аварій на АЕС, за сумісництвом він виконуватиме обов'язки міністра навколишнього середовища.

Тацуо Хірано збереже посаду міністра з відновлення країни після стихійного лиха, він же буде відповідати за протипожежну безпеку.

Ясуо Ітікаву призначено міністром оборони.

Головою державного комітету громадської безпеки став Кендзі Ямаока. Він же буде відповідати і за питання, пов'язані з утримуваними у КНДР викраденими в 1970-ті роки японцями.

Міністром, відповідальним за фінансові служби та реформу пошт, залишився Седзабуро Дзіма. Міністром освіти, культури, спорту, науки і техніки призначено Масахару Накагаву.

Нагадаємо, 26 серпня прем'єр-міністр Японії Наото Кан подав у відставку після трохи більше року перебування на посаді.

Н.Кан сказав, що йде з поста голови правлячої Демократичної партії Японії, що означає і завершення прем'єрської каденції.

Н.Кана різко критикували за його дії після руйнівних землетрусу і цунамі 11 березня цього року, а також за економічні проблеми.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...