В Україні стало одразу на п'ять партій менше

24 листопада 2011 в 16:18
Окружний адміністративний суд Києва анулював реєстраційні свідоцтва п'яти політичних партій, повідомила в четвер прес-служба Міністерства юстиції України з посиланням на главу відомства Олександра Лавриновича.
MinUst_Lavrinovich_16.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Зокрема, до Єдиного реєстру громадських формувань внесено відомості про анулювання свідоцтва про реєстрацію Партії радикального прориву, політичної партії «Прагматичний вибір», Партії мусульман України, Зеленої партії України і партії перебудови, правозахисту недержавних організацій України «Партія правозахисту».

У прес-службі відзначили, що свідчення анульовано на підставі того, що ці партії не висували своїх кандидатів на пост президента України в 2004, 2010 роках, кандидатів у народні депутати Україна на чергових виборах до Верховної Ради в 2002, 2006 роках і на позачергових виборах у 2007 році.

О. Лавринович пояснив, що ст. 24 закону «Про політичні партії в Україні» визначає, що в разі невисування політичною партією своїх кандидатів на вибори президента і вибори народних депутатів протягом 10 років орган, який зареєстрував політичну партію, має звернутися до суду з поданням про анулювання реєстраційного свідоцтва.

Як наслідком рішення суду про анулювання реєстраційного свідоцтва політичної партії є припинення діяльності партії, розпуск її керівних органів, обласних, міських, районних організацій і первинних осередків та інших статутних утворень політичної партії, припинення членства, в політичній партії.

У вересні поточного року була зареєстрована «Інтернет партія України», яка в реєстрі Мін'юсту мала номер 197.
 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...