Топ Новини

В Україні необхідно повернути держконтроль за якістю продукції - Симоненко

21 серпня 2012 в 09:10
Лідер КПУ впевнений, що законодавство України в частині держконтролю за ввезеною продукцією треба негайно міняти. За його словами, від того, що в Україні сьогодні знято весь контроль за продукцією, яка ввозиться в нашу країну, спостерігається величезна кількість проблем.

В Україні потрібно повернути державний контроль за продукцією, яка ввозиться в країну і виробляється на вітчизняних ринках.

Про це заявив лідер Компартії України Петро Симоненко під час зустрічі з працівниками державної підприємства «Запоріжстандартметрологія» в місті Запоріжжя.

За його словами, від того, що в Україні сьогодні знято весь контроль за продукцією, яка ввозиться в нашу країну, спостерігається величезна кількість проблем, наприклад, з медикаментами і технікою.

Симоненко нагадав, що таке рішення було прийнято в рамках виконання Україною зобов'язань, взятих нею після вступу до Світової організації торгівлі за президентства Віктора Ющенка.

«Тоді Україна практично була обеззброєна в частині захисту своїх інтересів, адже сьогодні у нас на ринках неякісна продукція, що впливає на стан здоров'я населення України. У нас ніхто не перевіряє на випромінювання радіотехніку або, скажімо, техніку, яка ввозиться для медичних установ», - зазначив лідер КПУ.

У зв'язку з цим він упевнений, що законодавство України в частині держконтролю за продукцією, яка ввозиться, треба негайно міняти.

«Більше того, це законодавство потрібно посилювати як на товари зовнішнього ринку, так і внутрішнього. Тому що те, що робиться зараз, - це закономірний результат того, що в державі немає державної політики, спрямованої на керованість економікою», - підсумував Симоненко.

Читайте також:

Рішення обласних рад з приводу «мовного закону» розколює українське суспільство, — Симоненко

Чергове підвищення пенсій обернеться підвищенням цін, — КПУ

Партія регіонів піариться на законі про мови, — Симоненко

Мартинюк пророкує Компартії 15% голосів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...