В прокуратурі кажуть, що синців Тимошенко ніхто не бачив

10 травня 2012 в 05:08
На сьогоднішній день не існує жодного медичного висновку, що підтверджує факт побиття Тимошенко, а також наявність у неї синців.
0001-c318ea71-4da2f378-16f2-66ef5536.jpg
ukrafoto.com

Повідомлення про побиття екс-прем'єра Юлії Тимошенко в Качанівській колонії - провокація з метою дискредитації української влади. Про це заявив перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

«Я знаю те, що Тимошенко ніхто не піддавав тортурам, не бив, це - провокація, що має на меті дискредитацію української влади», - сказав Кузьмін.

«Ну кому прийде в голову бити жінку у слідчому ізоляторі, і не просто жінку, а Тимошенко, прем'єр-міністра України, до якої так прискіпливо ставляться всі європейці?», - запитав перший заступник генпрокурора.

Кузьмін зазначив, що за весь час перебування Тимошенко її 260 разів оглядали лікарі, при цьому 60 разів з них - оглядали вищі керівні особи Міністерства охорони здоров'я. За його словами, Тимошенко обстежили 30 докторів наук і академік.

«І в цій ситуації, коли вона щодня відвідується своїми адвокатами, дочкою, депутатами, членами Європарламенту, хто б наважився побити її?», - сказав Кузьмін.

Він також зазначив, що до цього часу Тимошенко не дозволила провести її огляд після побиття, і на сьогодні не існує жодного медичного висновку, що підтверджує факт побиття Тимошенко.

«Більше того, немає жодного медичного висновку, що підтверджує взагалі наявність будь-яких синців і тілесних ушкоджень на її тілі. І який масовий психоз навколо цієї події», - здивувався він.

Власенко: Тимошенко бив заступник начальника колонії

"Я б звернувся до вас з проханням, перед тим, як приймати рішення, і перед тим, як висловлювати свою позицію, вислухайте й іншу сторону. Цілком можливо, ваша думка зміниться", - сказав Кузьмін, звертаючись до присутніх.

Він також відзначив готовність вирішувати існуючі в Україні проблеми, в тому числі в законодавчій сфері.

За словами Кузьміна, вже зараз відбувається реформування законодавства, а до Тимошенко допускають лікарів, депутатів українського і європейського парламентів.

«Ми готові йти назустріч, йти на все для того, щоб ситуацію з цією проблемою вирішити», - підкреслив він.

Як повідомлялося, Тимошенко заявила, що під час примусової госпіталізації 20 квітня в ЦКБ № 5 співробітники пенітенціарної системи застосував до неї заходи фізичного впливу. Пізніше в Українських ЗМІ з'явилися фотографії, на яких екс-прем'єр демонструє синці на руках і животі.

У прокуратурі Харківської області не виключають, що Тимошенко могла заподіяти собі тілесні ушкодження самостійно.

Читайте також:

Тимошенко припинила 20-денне голодування


Тимошенко погодиться на лікування в лікарні, якщо її лікарем буде німець Хармс

Німецький лікар розповів про хворобу Тимошенко: Це не лікується фізіотерапією і кількома пігулками

Теги Політика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...