Топ Новини

В Партії регіонів запевняють, що в Україні демократична правоохоронна система, бо дозволяє лікувати Тимошенко

2 квітня 2012 в 12:53
Якщо потрібна негайна операція, то будь-якого ув’язненого, а не тільки Юлію Тимошенко, повинні спрямувати до медичного закладу не лише пенітенціарної системи, а й загальної медичної практики, переконаний регіонал Володимир Олійник. Депутат сподівається, що захисники Тимошенко не вимагатимуть її лікування за кордоном. Він дивується «невже можна було керувати країною, де немає порядних лікарів?», маючи на увазі екс-прем’єра.
tymoshenko.jpg
news-ua.com

Доручення Генпрокуратури щодо обстеження та лікування Юлії Тимошенко у спеціалізованій медичній установі за межами Качанівської виправної колонії свідчить про демократичність та прозорість правоохоронної системи. Про це сказав народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Олійник.

«Якщо є медичні показання, що таке лікування має бути, і його неможливо забезпечити в межах виправної установи, то відповідне рішення є обґрунтованим. І воно стосується не лише Тимошенко», - цитує Олійника прес-служба партії.

За словами депутата відповідно до чинного законодавства, якщо потрібна негайна операція чи є інші показання лікарів, то «будь-якого ув’язненого повинні спрямувати до медичного закладу, не лише пенітенціарної системи, а й загальної медичної практики, де його прооперують чи нададуть кваліфіковану допомогу».

Олійник висловив сподівання, що прибічники Тимошенко не будуть спекулювати на цьому рішенні і вимагати лікування за кордоном.

«Я дуже сподіваюся, що не буде спекуляцій на цій темі. В Україні є чимало гідних медичних установ та фахових лікарів, які зроблять усе для того, щоб вилікувати Тимошенко та надати їй висококваліфіковану допомогу», - зазначив Олійник.

Йому було неприємно чути, як «захисники Тимошенко вимагали іноземних лікарів і казали, що не довіряють нашим».

«Якщо не довіряєте лікарям з державних медичних закладів, то є приватні клініки, і там, і там працюють гідні, добросовісні люди, які давали клятву Гіппократа і ніколи її не порушували. І не треба їх ображати і говорити, що вони не кваліфіковані», - додав парламентарій.

«Для багатьох вітчизняних медиків такі політичні заяви є образою. А якщо вони (прихильники Тимошенко) кажуть, що вся медицина в Україні погана, то виникає питання, чому ж сама Тимошенко, коли була на посаді прем’єра, не зробила реформи в медичній сфері, не створила систему кваліфікованих медичних кадрів. Невже можна було керувати країною, де немає порядних лікарів?» - додав політик.

Нагадаємо, генпрокурор Віктор Пшонка дав доручення провести лікування Тимошенко за межами Качанівської колонії.

Читайте также:

БЮТ оприлюднив вимоги до влади щодо лікування Тимошенко

Генпрокурор доручив лікувати Тимошенко поза колонією

В Януковича запевняють, що переговорів про лікування Тимошенко не ведуть

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...