Топ Новини

В одеському селі, де ПР не змогла просунути свого кандидата, пройдуть повторні вибори сільського голови

27 вересня 2011 в 12:57
У селі Понятівка Одеської області, де 18 вересня Анатолій Томчук переміг на виборах сільського голови, обігнавши кандидата від Партії регіонів Миколу Грекова, 20 листопада пройдуть повторні вибори.
vybory_urni.jpg
analytics.in.ua

За інформацією ZN.UA, після поразки М. Грекова та рішення Роздільнянського районного суду, який відмовив кандидату від влади в його вимозі визнати голосування на виборах недійсним, в село знову налетіли з візитом представники Партії регіонів. Делегація у складі голови Роздільнянської райради Сергія Крилова, депутата Одеської обласної ради Олександра Пресмана, депутата Верховної Ради (ім'я якого ніхто в селі не запам'ятав) і юриста з Києва запропонувала понятівцям два варіанти виходу зі складеної ситуації.

Перший - провести повторні вибори. Для цього переможець кандидат-самовисуванець А.Томчук пише заяву про відмову від посади, і комісія призначає повторні вибори. Потім А.Томчук вступає до лав Партії регіонів і балотується вже як кандидат від ПР.

Другий - кандидат Н.Греков подає апеляцію, і понятівців чекає судова епопея з оскарженням результатів виборів.

Після палких суперечок і обіцянок представників провладної партії вирішити проблеми Понятівки і допомагати А.Томчуку в роботі на посаді сільського голови, члени виборчкому і сам А. Томчук були змушені погодитися на повторні вибори. Як повідомили кореспонденту ZN.UA представники А.Томчука, він написав заяву, в якій відмовився від посади і дав згоду на проведення повторних виборів. За словами А. Томчука, подібний крок він вважає єдиним виходом з ситуації. При цьому переможений сільський голова сказав, що втрачати йому нічого. Він упевнений, що переможе, незалежно від того, буде влада його підтримувати, чи ні.

Відразу після зустрічі спонсор від Партії регіонів погасив заборгованість по електроенергії в 12 тис. грн, через що в понятівців були серйозні проблеми з подачею води в житлові будинки.

Відзначимо, що тепер проблемами Понятівки і Роздільнянського району в цілому буде займатися новий голова райдержадміністрації. Як повідомили в прес-службі губернатора Одеської області, вже є нова кандидатура. Це начальник управління інфраструктури та енергозабезпечення Одеської облдержадміністрації Олег Кураков.

Як раніше повідомляло ZN.UA, колишній глава району Олексій Могилко написав заяву про звільнення за власним бажанням відразу після скандальних виборів до Понятівки.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...