В Одесі побили депутата. Засідання виконкому міськради зірвано

14 липня 2011 в 09:51
В Одесі сьогодні вранці було скоєно напад на депутата обласної ради Михайла Шмушковича. За словами заступника голови облради Олексія Гончарена, М.Шмушковича було побито залізними прутами.
goncharenko_dumskaya.net.jpg
dumskaya.net

«У нього значні побої, втрата крові, і він зараз перебуває в 11 міській лікарні», - повідомив О.Гончаренко.

На його думку, напад було скоєно з легкої руки тих, хто сьогодні на засіданні виконкому міськради хотів «проштовхнути» питання тарифів на паркування без економічного об
ґрунтування. «Тарифи підвищаться у п'ять разів», - зазначив О.Гончаренко.

Сам О.Гончаренко, який виступає проти підвищення тарифів, не зміг потрапити на засідання виконкому. Питання щодо тарифів планували розглянути в кінці порядку денного, однак його було раптово перенесено на 11:00.

О.Гончаренко намагався потрапити на засідання виконкому, щоб перешкодити прийняттю цього рішення. Депутат хотів пройти пропускну систему, однак йому заявили, що на сьогоднішнє засідання виконкому впускають тільки за списками. Після цього О.Гончаренко перестрибнув через огорожу і намагався зайти до зали засідань. Міліція закрила перед ним двері і не пропускала журналістів до депутата облради. Міський голова Олексій Костусєв, у свою чергу, розпорядився закрити засідання виконкому, оскільки «не може працювати в такій обстановці».

У даний час О.Гончаренко знаходиться на прийомі у прокурора.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...