Топ Новини

В обмін на депутатство Цимбалюк вимагав у бізнесменів мільйон на «Арену Львів»

1 листопада 2011 в 13:39
Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк пропонував львівським депутатам-підприємцям проспонсорувати відкриття стадіону, в обмін на місця в парламенті. Про це учора, 31 жовтня, у програмі «Прямим текстом» на телеканалі ZIK сказав депутат Львівської обласної ради Тарас Козак.
taras_kozak.jpg
vgolos.com.ua

За словами Т.Козака, відкриття «Арени Львів» було як свято неспроможності львівської влади.

«Знаєте, як все відбувалося? Була сесія Львівської обласної ради і мене запросив до себе Михайло Михайлович. І запропонував, щоб я привіз 800 глядачів на відкриття «Арени Львів». Але була одна умова: щоб ці люди не свистіли і ще я мав заплатити 1 млн грн за це. Я відмовився від цієї затії. Бо що це за умови такі, щоб не свистіли? Я що, маю заткнути рота своїм громадянам? І я взагалі не розумію, за що треба було платити і куди ці гроші мали піти».

Коли ведучий прокоментував, що 1 млн грн – це ж насправді захмарні гроші, навіть для бізнесменів, Т.Козак відповів: «Я напевно мав бути інвестором, я був запрошений на розмову, де мені зробили пропозицію, від якої я не мав відмовитися. Але я відмовився. Мені було сказано, що це був тест як майбутньому кандидату в депутати до Верховної Ради. І в мене таке склалося враження, що Михайло Михайлович буде обирати, хто буде нардепом і, хто буде де балотуватися і де кого будуть обирати. Він вже передає моїм друзям, що Козак ніколи не буде депутатом у ВРУ. Хоча я ще для себе не вирішив, чи балотуватимуся. І це не Михайло Михайловичу вирішувати, а нашій громаді».

Т.Козак уточнив, що це був тест, як він спрацює як депутат, котрий виконує вказівки М.Цимбалюка. «Він напевно забув, що я не є його підлеглий. А обраний депутат. Крім того, такі заяви вже компрометують президента і його команду. Тому що вибори будуть демократичні», – заявив Т.Козак.

На уточнююче запитання, чи такі «ультимативні» пропозиції звучали лише йому, депутат ЛОР сказав: «Я знаю ще кількох людей, які також були запрошені на таку розмову. Але кожен має свою думку… Мене запросили, я відмовив і не хочу про це мовчати. Хтось може приховувати це, може бояться. Можливо, є багато людей, які бояться сказати про це».

Водночас, Т.Козак пояснив, якби його попросили стати інвестором до «Євро-2012», він, звісно, погодився б. Однак, зважаючи на те, в якій формі прозвучали такі пропозиції, – як ультиматум, то природною реакцією став опір і відмова.

Т.Козак також висловив думку, що той свист, який лунав на стадіоні при виступі президента, насправді був призначений на адресу Михайла Цимбалюка.

«Є така приказка: вміли приготувати, не зуміли подати. Вважаю, що державна влада могла підготувати, а місцева влада не змогла подати, створила видуманий ажіотаж з квитками і все вийшло досить штучно. Це однозначно плювок місцевій владі на чолі з головою ЛОДА М.Цимбалюком. Тому що я не можу зрозуміти той ажіотаж довкола квитків і чому в результаті виявилося 20% порожніх місць? Люди хотіли потрапити на відкриття, до мене особисто зверталося багато виборців…», – сказав депутат ЛОР.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...