В Луценка немає підстав перебувати у СІЗО, він буде етапований

17 серпня 2012 в 07:42
Після оголошення вироку Юрію Луценку за епізодом з отруєнням Ющенка, який ніяк не вплинув на термін відбування покарання, прокурор Віктор Клименко заявив, що екс-міністр незабаром буде етапований в колонію.
5_07_lucenko_34_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У екс-глави МВС України Юрія Луценка тепер немає підстав для подальшого перебування в слідчому ізоляторі, і він незабаром буде переведений в колонію, заявив прокурор Віктор Клименко.

"На сьогоднішній день підстав перебування Луценка в СІЗО немає і він буде етапований в установу пенітенціарної служби", - сказав прокурор журналістам у п'ятницю після оголошення вироку Луценку.

Як відомо, Печерський районний суд визнав винним екс-главу МВС України Юрія Луценка в недбалості при продовженні оперативно-розшукових заходів щодо водія колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентина Давиденка та засудив до 2 років обмеження волі.

Вирок у цій кримінальній справі не буде впливати на фактичний термін відбування Луценком покарання, оскільки екс-міністр вже засуджений судом за посадові злочини до 4 років позбавлення волі. В даному випадку менше покарання за епізодом з прослушкою водія Сацюка поглинається більшим, винесеним раніше.

Печерський суд дав Луценку 2 роки за епізодом з отруєнням Ющенка

Нагадаємо, Луценко був затриманий у грудні 2010 року, відтоді він перебуває в СІЗО.

27 лютого 2012 року Печерський районний суд Києва визнав екс-міністра винним у скоєнні низки посадових злочинів і засудив його до 4 років позбавлення волі. Суть звинувачень зводиться до того, що Луценко, будучи міністром внутрішніх справ, нібито сприяв нарахуванню незаконної пенсії своєму водієві Леоніду Приступлюку, виділенню йому житла, а також зарахуванню його в департамент оперативної служби. Крім того, суд визнав винним екс-главу МВС у нецільовому використанні бюджетних коштів на святкування Дня міліції в Національному палаці «Україна» в 2008-2009 році.

3 липня ЄСПЛ визнав арешт екс-міністра внутрішніх справ України таким, що порушує права людини. Суд також зобов'язав Україну виплатити Луценку 15000 євро моральної компенсації.

Раніше прокуратура просила суд призначити Луценка покарання у вигляді 2,5 років обмеження волі з позбавленням права на 3 роки обіймати певні посади. Тарасенку і Павленову держзвинувачення просило призначити таке ж покарання, тільки умовно.

Вирок у цій кримінальній справі не буде впливати на фактичний строк відбування Луценком покарання, оскільки екс-міністр вже засуджений судом за посадові злочини до 4 років позбавлення волі. В даному випадку менше покарання за епізодом з прослушкою водія Сацюка поглинається більшим, винесеним раніше

Читайте також:

Рішення Євросуду не вплине на долю Луценка: екс-міністр отримає 15 тисяч євро, але не свободу

Євросуд не допоможе Луценку і Тимошенко потрапити в Раду

Луценко у Лук’янівському СІЗО за 565 днів прочитав 200 книг

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...