Топ Новини

В Євросоюзі зрозуміли, що домовленості з Україною не працюють

17 вересня 2012 в 06:32
Штефан Фюле заявив, що як тільки відчуваєш взаєморозуміння з українською стороною, «через деякий час наздоганяє розчарування: розумієш, що домовленості не працюють». Тим не менш дипломату здалося, що переговори в цьому році були більш плідними, і тепер в ЄС чекають від України чесних виборів.

Домовленості у відносинах України з Євросоюзом не працюють. Про це заявив європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле.

«Знаєте, це одне з цікавих завдань, які стоять перед нами - навчитися спілкуватися один з одним, і при цьому ще й розуміти один одного ... Поки нам часто доводиться говорити у формі монологу. І якщо навіть вдається перейти до діалогу і вийти з кімнати переговорів з думкою, що ти, нарешті, відчув взаєморозуміння з українською стороною, через деякий час наздоганяє розчарування. Бо розумієш, що домовленості не працюють», - заявив дипломат виданню «Коммерсант-Украина».

- Євросоюз не бачить передумов для підписання угоди про асоціацію з Україною

Фюле сподівається на те, що переговори з президентом Віктором Януковичем у цьому році були більш плідними, і тепер в ЄС чекають від України чесних виборів.

«Мені здається, що певне розуміння цього разу було. Наприклад, щодо того, що майбутні вибори мають бути чесними і вільними. Ми особливо підкреслили важливість свободи слова. Здається, є розуміння, що зараз неприпустима пауза в наших відносинах, в реалізації можливостей. З часом ми побачимо, чи краще президент Янукович зрозумів важливість дотримання європейських цінностей», - підкреслив єврокомісар.

У ході переговорів, за словами Фюле, Янукович згадав про якісь додаткові умови, які ЄС нібито висуває для підписання угоди про асоціацію. Фюле довелося пояснити президенту, що ніяких додаткових питань не з'явилося, а те, про що йде мова, дотримання європейських цінностей, «турбувало нас з самого початку переговорів між Україною та ЄС, і ми це щоразу підкреслювали».

Читайте також:

Європейські дипломати нагадали Януковичу, що паузи у відносинах бути не повинно

Грищенко впевнений, що саміт Україна-ЄС відбудеться до кінця року

 

Янукович має намір пройти шлях євроінтергації до кінця, але тільки після виборів

У Євросоюзі сподіваються, що після виборів в Україні буде уряд, який прискорить зближення

 

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...