Топ Новини

В Європарламенті підтвердили, що Тимошенко проти підписання асоціації до виборів

22 травня 2012 в 10:55
Євродепутат розповів, що екс-прем'єр України на зустрічі з ним звернула увагу на порушення демократичних стандартів українською владою і висловила сумнів, що влада справді зацікавлена ​​в європейській інтеграції. З угодою про асоціацію Тимошенко порадила почекати до виборів.
timoshenko.jpg
ZN.UA

Екс-глава українського уряду Юлія Тимошенко вважає за необхідне утриматися від підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом "щонайменше" до запланованих на осінь парламентських виборів і вирішити подальшу долю цього документа в залежності від того, чи будуть вони чесними.

Про це повідомив віце-президент Європейського парламенту Яцек Протасевич, який 19 травня відвідав Тимошенко в лікарні у Харкові.

Євродепутат зазначив, що екс-прем'єр України на зустрічі з ним звернула увагу на порушення демократичних стандартів українською владою і висловила сумнів, що влада справді зацікавлена в європейській інтеграції.

«До виборів, в умовах коли, на її думку, немає гарантії, що вони будуть чесними і демократичними, від підписання і ратифікації варто утриматися", - сказав він.

Протасевич зазначив, що Тимошенко висловила таку думку, відповідаючи на його питання.

Європарламентар сказав також, що екс-прем'єр вважає за необхідне почекати з вирішенням справи щодо даної угоди до завершення виборів, які відбудуться у жовтні. «Далі рішення приймати в залежності від того, чи будуть вибори чесними і демократичними», - зазначив віце-президент Європарламенту.

Протасевич підкреслив, що не буде коментувати заяву захисника Тимошенко Сергія Власенка, який сказав, що українська екс-прем'єр насправді підтримує підписання і ратифікацію угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Відзначимо, що раніше Тимошенко закликала Євросоюз підписати угоду про асоціацію з Україною, незважаючи на її справу.

Наприкінці березня Євросоюз парафував цей документ, але він зможе набути чинності лише після підписання і ратифікації парламентами всіх 27 держав ЄС, Європейським парламентом і Верховною Радою України.

Представники ЄС неодноразово заявляли, що підписання та ратифікація цієї угоди буде залежати від дотримання Україною європейських демократичних стандартів, в тому числі, у справі Тимошенко.

Читайте також:

МЗС не сподобалися плани Європарламенту прийняти резолюцію щодо України напередодні касації у справі Тимошенко


МЗС: Україна хоче бути в Європі не тільки на карті


Тимошенко підтримує політичний бойкот Януковича на Євро-2012

Польща назвала загрозою для подальшого зближення з ЄС внутрішню ситуацію в Україні

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...