Топ Новини

В ЄС вважають, що Янукович не виконав своїх обіцянок щодо бізнес-клімату

28 лютого 2012 в 14:53
Віктор Янукович заявляв відтоді, як був обраний, що концентрація влади була необхідна для боротьби з корупцією і для проведення реформ, потрібних для створення привабливого бізнес-клімату в Україні, але, на жаль, не досяг таких результатів.
Yanukovich_summit-6_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На думку голови представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануеля Пінту Тейшейри, президент України Віктор Янукович не виконав своїх обіцянок щодо покращення бізнес-клімату та боротьби з корупцією в Україні. Про це Тейшейра заявив під час круглого столу, організованого Федерацією роботодавців України і присвяченого покращенню інвестиційного та ділового клімату.

«Президент Янукович заявляв відтоді, як був обраний, що концентрація влади була необхідна для боротьби з корупцією і для проведення реформ, потрібних для створення привабливого бізнес-клімату в Україні, але, на жаль, не досяг таких результатів», - сказав він.

Також Тейшейра зазначив, що ще у листопаді 2010 року на саміті «Україна-ЄС» президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу передав Януковичу перелік проблем, з якими стикаються європейські компанії при веденні бізнесу в Україні.

За його словами, зараз все ще залишаються невирішеними питання автоматичного відшкодування податку на додану вартість, проблема фіскального тиску і деякі інші проблемні питання.

Читайте також:

Іноземні інвестори не повірили у розповіді Януковича про «рай для інвестицій в Україні»

Янукович вимагає від податківців припинити тиск на бізнес

А Януковичу не подобається «лобіювання вузьких інтересів» у податковому законодавстві

Американський бізнес в Україні просить в Азарова захисту від тиску податкових органів

Посол ЄС звинуватив Україну у вибірковому правосудді

Єврокомісія відзначила «обмежений прогрес» України у лібералізації візового режиму

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...