Топ Новини

В ЄС вважають, що Україна зайняла позицію «школяра, який провинився»

14 січня 2011 в 15:17
Українська сторона виявилася підготовленою до всіх ремарок комісара Європейського союзу з питань розширення та європейської політики сусідства Штефанаа Фюле під час його недавнього візиту до України. Про це «ДТ. Україна» повідомив один з учасників переговорів з боку ЄС.


«Українське керівництво прийняло образ школяра, який розуміє, що він провинився, однак продовжує грати роль невинної і наївної дитини», - сказав він.
За словами співрозмовника видання, як тільки представник Євросоюзу висловив занепокоєння з приводу кримінального переслідування опозиційних політиків, українські візаві відразу ж відповіли: але ж ви самі закликаєте до правосуддя, ось ми і діємо в руслі ваших закликів. Як тільки зайшла мова про свободу зібрань, відразу ж нагадування: але зібрався ж новий Майдан, коли в парламенті розглядався новий Податковий кодекс.
Водночас, учасник переговорів зазначив, що «українська влада чудово розуміє наслідки своєї поведінки, хоч і грає поки у свою гру».
За його словами, ситуація в Україні поки що не досягла того ризикованого рівня, коли потрібно переходити на мову санкцій. Але й нинішньої реакції ЄС, говорить учасник переговорів, достатньо для того, щоб в Україні усвідомили: закривати очі на внутрішньополітичні проблеми країни, яка вибиває у єесівських столиць чітку європерспективу, ніхто не буде.
Детальніше читайте у статті «Погралися, і вистачить» Сергія Солодкого у свіжому номері «ДТ.
Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...