Топ Новини

В Ємені затвердили склад тимчасового уряду

8 грудня 2011 в 06:53
Віце-президент Ємену Абд Раббо Хаді затвердив склад тимчасового уряду, на чолі з прем'єр-міністром Мохаммедом Басіндвою.

Персональний склад кабінету сформовано на основі колишніх домовленостей, згідно з якими представники «Загального народного конгресу» отримали портфелі міністрів оборони, іноземних справ, нафти, зв'язку, громадських робіт. Представникам опозиції дісталися міністерства внутрішніх справ, фінансів, планування, інформації.

Колишні голови МЗС і Міноборони - Абубакр аль-Кірбі і Мохаммед Насер Ахмед, відповідно - зберегли свої посади в новому уряді.

Нагадаємо, 23 листопада, президент Ємену Алі Абдалла Салех підписав у Саудівській Аравії Ер-Ріяді запропонований Радою співробітництва арабських держав Перської затоки (РСАДПЗ) план з вирішення кризи у країні.

Цей план передбачав передання влади віце-президенту держави в обмін на імунітет від кримінального переслідування для Салеха. Віце-президент, прийнявши владу від Салеха, взяв на себе відповідальність за призначення нового уряду і проведення президентських виборів.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...