Топ Новини

В «Единой России» після вступу України до Митного союзу мають намір переселити до Сибіру 7 млн українців

24 грудня 2012 в 14:50
Представник правлячої російської партії «Единая Россия» пояснив, що чекає українців після приєднання до Митного союзу - переселення до Сибіру. Для цього вже розробили спеціальну програму «Єрмак 2.0». Проект стосується в основному мешканців Західної України.
tamojenniy_tamozhenniy_souz_chemodan_karta.jpg
- колаж ZN.UA

Після вступу України до Митного союзу необхідно переселити 7 млн українців до Сибіру для створення «демографічного кордону проти китайського напливу». Про це під час круглого столу «Євразійський Союз: утопія чи реальність?»  Південному федеральному університеті (м. Ростов-на-Дону) заявив секретар Ростовського регіонального відділення «Російський Соціально-Консервативний Союз» партії «Единая Россия» Антон Бредіхін, повідомляє «Укрінформ».

Представник «Единой России», зокрема, презентував проект комплексного аналізу регулювання міграційних потоків у Сибір і на Далекий схід «Єрмак 2.0».

«Коротко: базова суть питання полягає у створенні сприятливої основи для міграції (на початку трудової) на територію Північної Сибіру 7 млн українців, в основному з Західної частини країни, на Південь Сибіру - Забайкаллі - 3,5 млн кавказців, і дисперсне розселення шляхом перенаправлення міграційних потоків з Центральної Росії в Зауралля 5 млн таджиків і киргизів. Лише так, при тенденції скорочення населення Сибіру ми можемо створити перший демографічний кордон проти китайського напливу», - вважає Бредіхін.

За його словами, обравши шлях на об'єднання з іншими країнами, Росія продовжує забувати про те, що російське Зауралля продовжує залишатися малонаселеним. Це, на думку Бредіхіна, і є зворотною стороною медалі інтеграції.

Як він зазначив, у Сибіру Росія стикається з Китаєм, який планомірно і точково керує своєю діаспорою - хуацяо, чисельність якої в Росії з кожним днем тільки збільшується.

Разом з тим, говорячи про необхідність заселення цієї частини Росії, Бредіхін нічого не сказав щодо необхідності переїзду самих росіян в ці малозаселені регіони РФ.

Читайте також:

Росія дає Україні півроку, щоб визначитися щодо співпраці з Митним союзом

Янукович в Індії знову говорив про вимушену інтеграцію України у Митний союз

Москва розраховує, що через два роки Україна буде в Митному союзі

Янукович вирішив, що Україні необхідно приєднатися до деяких положень Митного союзу

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...