В АП анонсують відставки у регіонах, у фракції ПР чекають нової "крові" міністрів

2 червня 2011 в 06:35
Начальник Головного управління з питань регіональної та кадрової політики адміністрації президента Євген Онопрієнко заявив про можливі відставки у місцевих органах виконавчої влади. А заступник голови фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко вважає, що нові відставки не за горами і в Кабінеті Міністрів.

«Чиновники, які не відповідають вимогам президента, будуть звільнятися. Кожен фахівець на своїй ділянці відпрацьовує ті завдання, які є, але не з такою інтенсивністю, якої вимагає президент. Відставки будуть постійними, немає нікого, як кажуть, недоторканного», - заявив депутат.

Називати конкретні прізвища міністрів, яких може бути звільнено найближчим часом, рано, відзначив В.Колесніченко.

У той же час, політолог Володимир Фесенко зазначив, що президент В.Янукович ще з минулого року періодично критикує міністра оборони Михайла Єжеля, і це не випадково. «Була критика і на адресу міністра фінансів Ярошенка», - зазначив Фесенко.

Нагадаємо, вчора указами президента України зі своїх посад сьогодні звільнено віце-прем'єр-міністра України - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Віктора Тихонова, його першого заступника Юрія Хіврича, голову Севастопольської міської державної адміністрації Валерія Саратова. Окрім того, подав у відставку головний державний санітарний лікар Сергій Риженко.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...