Топ Новини

В Європарламенті незадоволені, що ситуація з Тимошенко і Луценком досі не покращилася

28 березня 2013 в 12:12

Євродепутати стурбовані відсутністю верховенства права в Україні. Вони не бачать прогресу у питанні реабілітації засуджених українських політиків.

5_07_lucenko lutsenko_tymoshenko__34_web.jpg
ZN.UA
Депутати Європарламенту Ребекка Хармс і Ельжбета Катажина Лукачієвська констатують відсутність прогресу у судових справах ув'язнених українських політиків, які відстежує місія Кокса-Кваснєвського.

"Я, звичайно, дуже розчарована тим, що очікувані та бажані результати цієї місії в даний час відсутні", - заявила голова фракції Зелених в Європейському парламенті Ребекка Хармс.

Вона підкреслила, що колишнього в.о. міністра оборони Валерія Іващенка все ще не реабілітували, "тоді як ситуація із Тимошенко і Луценком досі не покращилася, а погіршилася".

Крім того, на її думку, значно обтяжує роботу місії і позбавлення судом мандатів трьох депутатів Верховної Ради.

Разом з тим, Хармс зазначила, що в роботі місії мова йде не тільки про ув'язнених політиків, але і в цілому про верховенство права в Україні.

За її словами, співпраця між Україною і ЄС не зводиться лише до угоди про асоціацію. Важливим, на її думку, є і спрощення візового режиму, "щоб полегшити і поліпшити зв'язок українських громадян з ЄС".

"Україна - це одна з найважливіших країн нашого сусідства. Не тільки тому, що Україна така велика, і тому важлива. А оскільки Україна - це частина колишнього Радянського Союзу, в якій демократія просунулася далі", - сказала Хармс.

Також про відсутність прогресу у справах Тимошенко і Луценка заявляє представник фракції Європейської народної партії у Європарламенті Ельжбета Катажина Лукачієвська, яка входить до складу делегації парламентської співпраці "ЄС-Україна".

Нагадаємо, що глава українського зовнішньополітичного відомства Леонід Кожара заявив про те, що вибіркового правосуддя щодо української опозиції, про яку неодноразово говорив Європейський Союз, в Україні не існує.

Читайте також:

Тимошенко не змогла довести свою правоту в суді проти Фірташа

Кожара повідомив росіянам про відсутність в Україні вибіркового правосуддя

Азаров в Росії: Всьому українському народу відомо, що Тимошенко винна

Deutsche Welle
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...