Топ Новини

В ЄС помітили подвійні стандарти: Росії дозволено більше, ніж Україні

15 березня 2013 в 10:32

На саміті у Брюсселі президент Литви звернула увагу, що деякі європейські країни намагаються застосовувати подвійні стандарти у відносинах з Україною і з Росією.

Евросоюз, флаг
ЄС закликали питати з Росії так само суворо, як з України

Євросоюз повинен бути однаково вимогливим і до України, і до Росії, заявила президент Литви Даля Грібаускайте на саміті лідерів Європейського Союзу.

"Іноді ми бачимо, що деякі європейські країни намагаються застосувати подвійні стандарти, наприклад, Україні щось не можна, а Росії можна набагато більше. Без сумніву, так не повинно бути", - підкреслила президент Литви.

Дводенний саміт лідерів ЄС відкрився 14 березня у Брюсселі. Серед тем для обговорення - подолання боргових проблем країн Євросоюзу, стратегічні відносини з Росією, а також ситуація у Сирії.

Нагадаємо, у листопаді 2013 року Україна планує підписати з ЄС угоду про асоціацію, частиною якого є положення про зону вільної торгівлі. У Євросоюзі наполягають, що для зближення України з Європою Києву необхідно вирішити ряд внутрішніх питань, зокрема, проблему вибіркового правосуддя, пов'язану з політично мотивованими судовими процесами проти лідерів опозиції.

За матеріалами: Радіо Свобода
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
3 коментаря
  • irina 15 марта, 12:43 Так Росія не прагне в Євросоюз, тому живе за своїми правилами, а Україна прагне, тому і правила життя їй диктує Євросоюз ПРИЧОМУ ТУТ ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ? Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Потя 15 марта, 11:35 В Украине нету газа и нефти и призиденты в разных категориях
    прадід 15 марта, 12:45
    Потя! Газу і нафти у нас своїх достатньо, але зросійщеним українофобам при владі необхідно створювати енергетичну залежність України від Росії. В той же час Україна експортує майже половину видобутої електроенергії. Цих експортерів треба всенародно четвертувати...
    Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...