В Україні остаточно заборонили Комуністичну партію

25 січня 2016 в 16:06

Постанова Вищого адміністративного суду України оскарженню не підлягає.

КПУ коммунисты Компартия
Комуністи програли всі суди
Андрій Товстиженко, DT.UA

Вищий адміністративний суд України відмовив у відкритті касаційного провадження за скаргою Комуністичної партії України.

Як повідомляє прес-служба Мін'юсту, КПУ намагалася в судовому порядку оскаржити Правовий висновок Комісії з питань дотримання закону україни "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки". Даний висновок встановив невідповідність діяльності, найменування та символіки Комуністичної партії України вимогам українського законодавства.

Вищий адміністративний суд встановив, що "касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права".

Ця постанова Вищого адміністративного суду України оскарженню не підлягає.

Таким чином, адміністративні суди дійшли висновку, що доводи представників і адвокатів Комуністичної партії України не є обґрунтованими. Тобто остаточно підтвердили правомірність вищезгаданого Правового висновку та відповідно заборону КПУ.

Закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки" набув чинності в травні 2015 року.

У липні 2015 року глава Мін'юсту України Павло Петренко повідомив, що видав три накази, які визначають, що компартії України не відповідають вимогам закону.

Читайте також: У Харкові з декомунізацією перейменують 173 вулиці

16 грудня 2015 року Окружний адмінсуд міста Києва задовольнив позов Мін'юсту України в повному обсязі, заборонивши діяльність КПУ.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Виталий Пугач 27 февраля, 14:29 щоб ви подохли нешановані судді разом з тими, хто вас налаштовував і підбурював. Але нічого- влада м іняється і комуністи ранор чи пізно прийдуть до вдади і тоді мені буде цікаво - а куди ж ви будее тікати Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...