В Україні остаточно заборонили Комуністичну партію

25 січня в 16:06

Постанова Вищого адміністративного суду України оскарженню не підлягає.

КПУ коммунисты Компартия
Комуністи програли всі суди
Андрій Товстиженко, DT.UA

Вищий адміністративний суд України відмовив у відкритті касаційного провадження за скаргою Комуністичної партії України.

Як повідомляє прес-служба Мін'юсту, КПУ намагалася в судовому порядку оскаржити Правовий висновок Комісії з питань дотримання закону україни "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки". Даний висновок встановив невідповідність діяльності, найменування та символіки Комуністичної партії України вимогам українського законодавства.

Вищий адміністративний суд встановив, що "касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права".

Ця постанова Вищого адміністративного суду України оскарженню не підлягає.

Таким чином, адміністративні суди дійшли висновку, що доводи представників і адвокатів Комуністичної партії України не є обґрунтованими. Тобто остаточно підтвердили правомірність вищезгаданого Правового висновку та відповідно заборону КПУ.

Закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки" набув чинності в травні 2015 року.

У липні 2015 року глава Мін'юсту України Павло Петренко повідомив, що видав три накази, які визначають, що компартії України не відповідають вимогам закону.

Читайте також: У Харкові з декомунізацією перейменують 173 вулиці

16 грудня 2015 року Окружний адмінсуд міста Києва задовольнив позов Мін'юсту України в повному обсязі, заборонивши діяльність КПУ.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
Київ 24 °C
Курс валют
USD 25.17
EUR 28.03
Останні новини