Топ Новини

В опозиції є план на випадок, якщо Рибак не оголосить про позачергову сесію Ради

29 січня 2013 в 12:34

За словами Яценюка, в опозиції вже є свій план проведення позачергової сесії. При цьому він не уточнив, про який план йдеться.

Верховная Рада
В опозиції є план проведення позачергової сесії

Опозиція чекає, що сьогодні голова Верховної Ради України Володимир Рибак оголосить про позачергову сесіїю парламенту. Про це заявив лідер фракції "Батьківщина" .

За його словами, сьогодні голова Ради має останній день для підписання відповідного розпорядження. "Він вже сьогодні порушив закон і Конституцію, і йому доведеться за це відповідати", - підкреслив Яценюк.

Він сказав: "Ми очікуємо сьогодні розпорядження голови парламенту, але за будь-яких обставин у нас вже є свій план проведення позачергової сесії", - сказав лідер фракції. При цьому він не уточнив, про який план йдеться.

Як повідомлялося, три опозиційні фракції зібрали і 24 січня офіційно передали голові парламенту понад 150 підписів за проведення позачергової сесії для створення ТСК з розслідування порушень Конституції при ув'язненні Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, розгляду питання про політичну відповідальність голів МВС і СБУ та висловлення недовіри генеральному прокурору.

Згідно з регламентом парламенту, голова Ради у семиденний термін після отримання такої вимоги повинен оголосити про скликання позачергової сесії.

Разом з тим Рибак 25 січня заявив, що проведення позачергової сесії парламенту виникли складнощі у зв'язку з виниклим питанням про достовірність підписів народних депутатів.

Він підкреслив, що розпорядження про проведення позачергової сесії парламенту не буде підписано, якщо підтвердиться інформація про фальсифікацію підписів деяких депутатів.

Також Рибак зазначив, що на позачерговій сесії не буде прийнято жодних рішень, оскільки в її ініціаторів немає необхідних 226 голосів. Разом з тим, зазначив він, її проведення обійдеться бюджету у 3 млн 672 тис. грн.

Читайте також:

Рибак не буде скликати позачергову сесію

"Батьківщина" вимагатиме від Рибака через суд скликання позачергової сесії Ради

Рибак відкличе депутатів з канікул, якщо опозиція доведе справжність підписів

Рибак не хоче проводити позачергову сесію Ради: занадто дорого

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
4 коментаря
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...