Топ Новини

В ОБСЄ відзначили прогрес України з часів Австро–Угорської імперії

22 квітня 2013 в 17:22

Голова ПА ОБСЄ Вольфганг Гроссрук пообіцяв Україні підтримку Австрії на шляху євроінтеграції, згадавши часи, коли українські землі входили до складу Австро-Угорщини.

osce.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Вольфганг Гроссрук відзначив "значні зміни, які відбулися в Україні з тих часів, коли її землі входили до складу Австро-Угорської імперії (нагадаємо, з 1867 по 1918 рік).

"Австрія буде підтримувати Україну на фінальній стадії Угоди про асоціацію. Це важливо не тільки для України, а й для Європи, тому що Україна - європейська країна. Я чудово пам'ятаю історію України ще за часів Австро–Угорської імперії, і можу сказати, що в Україні відбулися великі зміни", - заявив Гроссрук після зустрічі з міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою, цитують "Коментарі".

Відповідаючи на питання, чи впливають порушення цивільних прав, зокрема, вибіркове правосуддя, на головування України в ОБСЄ, Гроссрук відповів, що головування України в цій організації говорить про те, що Україна шанує всі цінності ОБСЄ.

"В даному випадку я знаходжуся не з місією президента ОБСЄ, а з місією просто друга, який хоче допомогти Україні, щоб вона досягла поставлених цінностей", - додав політик.

При цьому Гроссрук відзначив активну роботу української влади на шляху вирішення проблем, пов'язаних з ув'язненими політиками.

"Я побачив, що уряд зараз надзвичайно працює над тим, щоб провести реформу пенітенціарної системи та судової системи, щоб зникло питання політиків, які сидять у в'язницях", - сказав він.

Нагадаємо, 1 січня головування в ОБСЄ перейшло до України, незважаючи на те, що останні парламентські вибори на заході розцінили як крок назад і згортання демократії у країні.

Зараз Київ виконує рекомендації європейських партнерів для підписання Угоди про асоціацію, яка, згідно з планами, має відбутися в листопаді 2013 року на Вільнюському саміті "Східного партнерства". Нещодавно канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що Україні необхідно подолати ще цілий ряд проблем" - в основному мова йде про правову систему і про ставлення до прав людини і громадянських свобод.

Коментарі
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Anonimus 22 апреля, 18:41 "Я побачив, що уряд зараз надзвичайно працює над тим, щоб провести реформу пенітенціарної системи та судової системи, щоб зникло питання політиків, які сидять у в'язницях" ++++++++++++++++++++ Що працює, то працює... Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...