Топ Новини

Управління держохорони також лякає Януковича терактами

7 грудня 2011 в 08:24
Управління державної охорони (УДО) України пов’язує посилені заходи безпеки у ході візиту президента Віктора Януковича до Донецької області з підвищенням загрози здійснення в регіоні терористичних актів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби УДО України.

У відомстві нагадують, що карна справа, порушена за фактом загрози теракту в Донецьку, ще не розкрита, і винних досі шукають. Більш того, в УДО зазначають, що «останнім часом в Донецькій області збільшилася кількість анонімних повідомлень про замінювання та погроз здійснення терористичного акту».

«Відповідно, правоохоронні органи держави, і зокрема УДО України, вживають посилені заходи із забезпечення безпеки посадових осіб щодо яких здійснюється державна охорона», - йдеться у повідомленні.

В УДО говорять, що перевірка журналістів, акредитованих для висвітлення заходів за участю президента України – це один із елементів системних заходів безпеки під час здійснення охоронних заходів».

«Враховуючи, що спеціальне обладнання для догляду є лише в аеропорту, співробітники УДО України саме там здійснювали контроль на безпеку представників ЗМІ, які акредитувалися для висвітлення заходів за участю глави держави на Єнакіївському металургійному заводі», - повідомили в УДО.

Нагадаємо, що за повідомленнями ЗМІ, в ході візиту В.Януковича в Єнакієво у вівторок, 6 грудня, журналістів перед виїздом завезли в аеропорт Донецька, де співробітники правоохоронних органів провели їх ретельний огляд, аналогічний огляду при посадці в літак, зокрема їм було сказано зняти верхній одяг і її разом з речами покласти на стрічку для огляду.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...