УНП розпочала перемовини про об'єднання з партіями КУН, «Наша Україна» і УРП «Собор»

21 листопада 2011 в 14:46
Українська Народна Партія (УНП) розпочала перемовини з партіями КУН, «Наша Україна» і УРП «Собор» щодо об'єднання в єдину партію.
flag_ukr_Rada_ukraine_ukraina_065.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це сьогодні у Тернополі під час обговорення змін до виборчого законодавства повідомив заступник голови УНП Ярослав Джоджик.

Він висловив переконання, що націонал-патріотичні партії після підвищення виборчого бар'єру будуть мати шанси потрапити до парламенту лише у разі об'єднання.

«Але об'єднання має відбуватися на основі спільної ідеології - лише тоді вона матиме перспективи. Тому що блок «Наша Україна - Народна самооборона», до складу якого входили різні партії з різною ідеологічною основою, показав, що такі об'єднання не мають майбутнього», - зазначив Я.Джоджик.

Йдеться про створення якоїсь нової партії чи об'єднуватися учасники перемовин мають намір навколо вже розкрученого бренду, Я.Джоджик не уточнив.

Як повідомлялося, 17 листопада Верховна Рада прийняла в цілому закон про вибори. Відповідно до закону, вибори депутатів будуть проводитися за змішаною (пропорційно-мажоритарною) системою. Закон встановлює 5%-й виборчий бар'єр. Блоки у виборах участі не беруть.

Вибори до українського парламенту пройдуть у кінці жовтня 2012 року.

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...