Топ Новини

УНП пропонує правим партіям створити єдину політичну силу

14 січня 2011 в 12:27
Українська народна партія (УНП) пропонує партіям правого спрямування об'єднатися в єдину політичну силу. Про це сказав сьогодні на брифінгу голова УНП Юрій Костенко.
Українська народна партія (УНП) пропонує партіям правого спрямування об'єднатися в єдину політичну силу. Про це сказав сьогодні на брифінгу голова УНП Юрій Костенко.
«Ми за те, щоб об`єднати близькі за ідеєю політичні сили. Це дає набагато кращий електоральний ефект. Результат такого об`єднання, як на мене, повинен дати країні нову якість української політики. Тому що все, що не відбулося в Україні, це тому, що не було правої політичної сили, правої більшості і правого уряду», - сказав Костенко. Він зазначив, що його партія веде переговори з тими партіями, які можуть бути «партнером по ідеологічній боротьбі», зокрема, це «Наша Україна», «За Україну!" В'ячеслава Кириленка. За словами Костенка, він не виключає таких переговорів і з Народним рухом України, незважаючи на те, що ця політична сила зараз зблизилася з БЮТ. Відповідаючи на питання, коли він очікує такого об'єднання, Костенко сказав: «Реально, я думаю, це може відбутися в лютому-квітні наступного року, коли стане зрозуміло остаточно, що (парламентські) вибори 2011 року не відбудуться. Тоді є час для того, щоб цю об`єднану політичну силу не просто формально об`єднати, але й донести до людей ті ідеї й ті наші політичні плани, за допомогою яких ми хочемо змінити життя в Україні». Водночас він відзначив, що в УНП ще немає однозначної позиції з цього приводу. Праві в парламенті Костенко також запропонував створити в парламенті депутатську групу правого спрямування. «У принципі, дуже добре було б, якби ми створили у Верховній Раді  праву політичну групу з тих депутатів, які стоять на однакових ідеологічних позиціях», - сказав Костенко. Він пояснив необхідність створення такої групи, зокрема, тим, що фракція НУ-НС у Верховній Раді не відображає ніякої політичної позиції. Говорячи про те, хто міг би увійти в нову групу, Костенко зазначив, що її можуть створити 15 депутатів. «У нас шість (депутатів Верховної Ради від УНП - ред.), у Кириленка формально десь вісім чи дев'ять, тобто формально ми можемо створити плюс «Наша Україна». Ми можемо вийти на формат з 20-25 депутатів», - зазначив Костенко. XІІ з'їзд Української народної партії проходить у Києві в суботу, 11 грудня. За матеріалами УНІАН
Теги Політика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...