Топ Новини

Університет Вакарчука: Арешт Тимошенко вкрав віру в молодих українців

6 серпня 2011 в 13:33
Арештом колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко влада показала, що Україна не відбулася як демократична європейська держава

Про це йдеться в «Академічному слові на захист гідності суспільства» Львівського національного університету імені Івана Франка за підписом ректора ЛНУ Івана Вакарчука.

Суд над Ю. Тимошенко, зазначено в документі, перетворився на «варіант політичного спектаклю нового часу з поганою режисурою і ще гіршою грою задіяних у ній акторів».

«На жаль, суд над колишнім прем'єром, лідером партії, за яку віддала свої голоси майже половина виборців України, перетворився на судилище з наперед відомим результатом, що і викликало міжнародний резонанс і миттєву реакцію міжнародного співтовариства», - йдеться в документі.

«Нам дуже шкода, що саме напередодні двадцятої річниці Незалежності нашої країни нинішня система влади вирішила надати всьому світу демонстративний і переконливий доказ того, що Україна не відбулася як демократична європейська держава», - вважає академічна спільнота Львівського національного університету.

На думку підписантів документа, «це означає, що в мільйонів молодих українців - тих, які народилися в незалежній Україні, вкрали віру в здатність нашої держави і суспільства створити їм умови для цивілізованого майбутнього, де права людини та її гідність охороняє Закон. Держава, якщо вона піклується про свою міжнародну репутації та імідж, не може напередодні свого дня народження влаштовувати політичні інсинуації і судилища, які, найпевніше, є формою державного самогубства, ніж кроком до встановлення справедливості».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...