Топ Новини

Україну запросили брати участь у бойовій тактичній групі "Вишеградської четвірки"

12 травня 2011 в 12:16
Країни "Вишеградської четвірки" (Польща, Словаччина, Угорщина і Чехія) домовилися про створення бойової тактичної групи і запросили до участі в ній Україну.
milicia_miliciya_armiya_army_armia_a_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це заявив міністр оборони Словаччини Любомир Галко на спільній з міністром оборони України Михайлом Єжелем прес-конференції у Левочі (Словаччина) у четвер, 12 травня.

"Ми сьогодні домовилися про створення цієї групи у першому півріччі 2016 року", - повідомив після зустрічі голів оборонних відомств у форматі "Вишеградська четвірка+Україна", - сказав Л.Галко.

За його словами, сторони обговорили можливість залучення Збройних сил України до цієї групи. На зустрічі міністри домовилися, що всі фінансові витрати будуть розділяти між собою, а всі інші деталі будуть обговорюватися на зустрічах у робочому порядку.

За словами глави оборонного відомства Словаччини, його польський колега погодився з тим, щоб Польща була головною країною у цій новоствореній групі.

У свою чергу М.Єжель зазначив, що в України є досвід участі у бойових тактичних групах, адже сьогодні можна говорити про застосування літака Іл-76, роти радіаційно-хімічного та біологічного захисту, а також інженерно-саперної роти в рамках бойових тактичних груп.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...