Топ Новини

Українцям покажуть в 2 рази більше політичної реклами за ті самі гроші, що і в 2007 році

3 жовтня 2012 в 12:51
Ціни на політичну рекламу в 2012 році в два рази нижчі, ніж у 2007 році. Тому політичні сили зможуть показати українцям набагато більше політичної реклами і навіть заощадити 500 млн дол.
partiya-regionov.jpg
trust.ua

Нинішня рекламна кампанія, що передує виборам до Верховної Ради, буде дешевшою за попередню і обійдеться паріям і кандидатам в 2,5 млрд дол. Таку цифру назвав керівник Асоціації зовнішньої реклами України Артем Біденко.

«Ми оцінюємо приблизно, що з початку року до жовтня буде витрачено 2,5 млрд дол на передвиборчу агітацію. У 2007 році ця цифра була більше 3 млрд», - сказав Біденко.

Він пояснив такий спад фінансовими наслідками кризи: «Це лише тому, що ціни в два рази менші за основними медіа-каналами і тільки тому, що існував демпінг на початку року. Якщо протягом 2007 року реклама в принципі була відсотків на 50-60 дорожчою за комерційну, то по зовнішній рекламі і по телебаченню ті, хто почали ще в березні-квітні, оплачували приблизно на 10% більше, ніж комерційна ціна. І тільки в серпні ці ціни почали рости».

При цьому експерт відзначив, що нинішня кампанія є найбільш масовою за обсягами реклами та елементів комунікації. «Хоча б тому, що понад п'ять з половиною тисяч кандидатів, плюс на сьогоднішній день інформаційна середу збільшилася в порівнянні з 2007 роком. Тому всі разом створюють набагато більший інформаційний «шум». Але за рахунок того, що рекламний ринок після кризи ще не досяг тих розмірів, які були в 2007 році, то щодо коштів, я не думаю, що буде більше», - підсумував Біденко.

Читайте також:

Опозиція витрачає на рекламу в 6 разів менше Партії регіонів

Янукович впевнений, що всі учасники передвиборчих перегонів перебувають у рівних умовах

Автору нашумілого білборда з бабусею і котом загрожує до п’яти років в’язниці

Луганські регіонали рекламують себе на маршрутках

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...