Топ Новини

Українці сьогодні святкують День Конституції

28 червня 2011 в 06:07
Сьогодні, 28 червня, Україна відзначає День Конституції. Чинний Основний закон було прийнято 28 червня 1996 року на п'ятій сесії Верховної Ради другого скликання.
konstitucia_IMG_2493_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Урочиста церемонія підписання закону №254/96-ВР, яка ратифікує нову Конституцію і скасовує попередні Конституцію і Конституційну угоду, відбулася у середині липня 1996 року. Однак згідно з правилами Конституційного суду, чинний Основний закон набув чинності у момент оголошення результатів парламентського голосування, тобто 28 червня 1996 року, приблизно о 9:00 за київським часом.

У своєму привітанні з нагоди Дня Конституції президент України Віктор Янукович заявив: «Ми розвиваємо й удосконалюємо Конституцію України, щоб вона відповідала сучасним потребам суспільного розвитку та врахувала політичний досвід нашої держави. Саме тому я підтримав ідею створення Конституційної асамблеї. Через новітній конституційний процес ми зробимо ще один крок до утвердження принципу верховенства права, захисту свобод людини, до становлення нової демократичної політичної системи європейського зразка».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...